Szanowni Klienci, informujemy że w poniedziałek 15.04.2024 r. infolinia będzie nieczynna. Zamówienia w tym dniu będa realizowane bez przeszkód. Przepraszamy za utrudnienia, zespół Luxifer.pl

Oprawki do żarówek E14 z małym gwintem

Oprawki do żarówek E14 są jednym z bardzo popularnych i znanych elementów oświetlenia. Stosowane są w oprawach oświetleniowych w domach, biurach, przestrzeniach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej. Są to uniwersalne oprawki do żarówek E14 z małym gwintem o średnicy 14 mm. Litera E oznacza gwint Edisona. Oprawki E14 mogą być wykonane z różnych materiałów, w tym plastiku, metalu, ceramiki lub porcelany. Materiał może wpływać na wytrzymałość cieplną i estetykę oprawki.

Oprawki do żarówek E14 to części do produkcji lamp, za pomocą których można z łatwością złożyć oprawy oświetleniowe, lampy sufitowe, lampy podłogowe czy lampy sufitowe wiszące. W naszej ofercie można znaleźć zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne oprawki E14 w wielu różnych kształtach. Odkryj nowe możliwości tworzenia oświetlenia i zainspiruj się naszym asortymentem.

#ShowMore#

Jakie oprawki do żarówek E14 znajdziesz w ofercie?

Oprawki do żarówek z małym gwintem są chętnie wybierane, ale są mniej powszechne niż oprawki do żarówek E27 o większym rozmiarze całkowitym. Z tego powodu asortyment produktów jest ograniczony na oprawki do żarówek E14 do zawieszenia, które znajdują zastosowanie w produkcji lamp. Możesz je jednak również wykorzystać jako część zamienną w renowacji i naprawie oświetlenia.

Z jakich materiałów zostały wykonane?

Materiały wybrane do produkcji oprawek E14 są dobierane zgodnie z normami bezpieczeństwa, które regulują ich użytkowanie i konstrukcję. Ze względu na popularność oprawki do żarówek E14 mają bardzo zróżnicowane kształty, konstrukcje i materiały, z których zostały wykonane:

Metalowe oprawki do żarówek E14 - są solidne, trwałe i wszechstronne. Reprezentują nowoczesny lub industrialny wygląd.
Ceramiczne oprawki do żarówek E14 - porcelana to tradycyjny materiał, a oprawki porcelanowe mogą nadać lampie klasyczny wygląd lub retro.
Plastikowe oprawki do żarówek E14 - są lekkie, niedrogie i odporne na korozję.
Bakelitowe oprawki do żarówek E14 - są lekkie, niedrogie, odporne na korozję, wysoką temperaturę i oferują tradycyjny wygląd lub retro.

Poszczególne materiały, z których wykonane są oprawki do żarówek z małym gwintem, oferują różne możliwości twórcze i stylowe w produkcji opraw oświetleniowych. Ich techniczna jakość wykonania jest na wyjątkowym poziomie. Wybrane modele są obrabiane i produkowane ręcznie, co gwarantuje wyjątkowy estetyczny wygląd.

W jakim stylu oprawek do żarówek E14 można wybrać?

 Wygląd i stylowy design oprawki do żarówek E14 dopełniają ogólny charakter lampy. Wybierz najbardziej odpowiednie produkty do swojego projektu oświetleniowego. Nasza szeroka gama produktów obejmuje produkty o niepowtarzalnym wyglądzie w następujących wykończeniach:

Jakie są specyficzne cechy oprawek do żarówek E14?

Oprócz opisanych wcześniej funkcji, ten typ elementu oświetleniowego oferuje również dodatkowe możliwości funkcjonalne. Podczas renowacji lub produkcji lamp można również skorzystać z możliwości łatwego montażu abażury do lamp i żyrandoli. Właściwości oświetleniowe i estetyczne oprawki do żarówek E14 nabierają zupełnie nowego wymiaru.

Jakie akcesoria można dokupić do oprawek do żarówek E14?

Oferujemy szereg akcesoriów i powiązanych produktów do oprawek do żarówek E14. W szczególności przewody w oplocie tekstylnym 2x0,75 i 3x0,75 mm2 oraz podsufitki do lamp i żyrandoli. Pełną ofertę wszystkich oferowanych produktów można znaleźć w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda do żarówek.

8 pozycji razem
oprawka-zarowki-e14-PL14BBLI-biala
od 5,18 zł bez VAT
od 6,37 zł
+ Następna
Kod : PL14BNLI
oprawka-e27-z-kolnierzem-PL14BBTF-biala
+ Następna
Kod : PL14BNTF
oprawka-zarowki-e27-PL14MARTF-srebrny
od 23,47 zł bez VAT
od 28,87 zł
+ Następna
Kod : PL14MARTF
oprawka-porcelanowa-e14-KPLPE14BIA-biala
od 16,92 zł bez VAT
od 20,81 zł
Kod : KPLPE14BIA
oprawka-e27-z-kolnierzem-PL14PBTF-biala
+ Następna
Kod : PL14PNTF
oprawka-zarowki-e14-PL14PBLI-biala
od 4,23 zł bez VAT
od 5,20 zł
+ Następna
Kod : PL14PNLI