Oświetlenie magnetyczne Magnetico

Oświetlenie magnetyczne Magnetico to wyjątkowy produkt włoskich mistrzów światła. Są to lampy ścienne lub sufitowe, które mocuje się do powierzchni za pomocą magnesu. Oświetlenie magnetyczne to bardzo elastyczny system oświetleniowy, który w każdej chwili można przymocować do metalowej powierzchni. Równie łatwo zmienia się miejsce lampy magnetyczne na metalowej powierzchni. Dzięki nowoczesnemu designowi i elastycznej konfiguracji Magnetico®-Pendel jest idealnym rozwiązaniem oświetleniowym, które dostosowuje się do stale zmieniających się potrzeb.

2 pozycji razem
Podstawa magnetyczna Magnetico®-Base do oprawki Magnetico®-Plug
od 86,85 zł bez VAT
od 106,83 zł
+ Następna
Kod : MBASARA

Jakie akcesoria do oświetlenia magnetycznego znajdziesz w ofercie?

Oferta komponentów i akcesoriów skupia się na różnych elementach metalowych, podstawkach i przedmiotach ułatwiających montaż lampy Magnetico na metalowej powierzchni.

Do jakich celów nadaje się oświetlenie magnetyczne?

Lampy z magnesem można łatwo przymocować na metalowej powierzchni. Może służyć do celów dekoracyjnych lub możesz ją wykorzystać jako klasyczną lampę ścienną lub lampę sufitową. Na moc światła duży wpływ ma zastosowana żarówka E27.

Jakie są główne zalety oświetlenia magnetycznego? 

Lampy na magnes są bardzo elastyczne, można je łatwo przenieść i zamocować w innym miejscu. Łatwo, bez wiercenia tylko za pomocą magnesu.