Industrialne oprawki E14

Industrialne prawki E14 z małym gwintem o średnicy 14 mm nadadzą Twojemu oświetleniu industrialny wygląd. Są one jedną z części do produkcji lamp, które pozwalają na skompletowanie własnej lampy lub całego zestawu oświetleniowego. Industrialne prawki E14 z naszej oferty są odpowiednim dodatkiem dla tych, którzy uwielbiają surowy i autentyczny styl industrialny. Za ich pomocą można stworzyć oświetlenie, które odzwierciedla ducha przestrzeni przemysłowych i przemysłowego designu. Zostały one zaprojektowane jako kompatybilne oprawki do wszystkich żarówek LED E14 z małym gwintem z naszej oferty, z którymi tworzą harmonijną całość.

Wszystkie industrialne oprawki E14 zostały wykonane z naciskiem na funkcjonalność i estetykę. Zostały one wykonane z trwałych materiałów powszechnie stosowanych w przemyśle, takich jak metal czy beton, dzięki czemu wprowadzą industrialny styl także do Twoich projektów oświetleniowych. Dzięki solidnej konstrukcji i surowej elegancji z łatwością stają się idealnym elementem wyposażenia wnętrz komercyjnych i mieszkalnych. Mały gwint o średnicy 14 mm nie pasuje do Twojego projektu oświetleniowego? Odkryj industrialne oprawki do żarówek E27, które mają mniejszy rozmiar całkowity przy zachowaniu podobnego znaczenia estetycznego i funkcjonalnego.

Nasze industrialne oprawki E14 zostały tak zaprojektowane, aby były łatwe w instalacji i użytkowaniu. Interesuje Cię konkretny materiał czy gwint? Odwiedź kategorię metalowe oprawy żarówek lub betonowe oprawy żarówek, które najlepiej oddają styl industrialny i loftowy. Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów można znaleźć w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda żarówek. Oprawki do żarówek z naciskiem na styl industrialny znajdziesz w kategorii industrialne oprawy żarówek

3 pozycji razem
oprawka-zarowki-e27-PL14MARTF-srebrny
od 25,02 zł bez VAT
od 30,77 zł
+ Następna
Kod : PL14MARTF
oprawka-zarowki-e27-KLIDME14BZTERP-braz-oprawka-bakelitowa
od 16,21 zł bez VAT
od 19,94 zł
Kod : KLIDME14BZ