Bakelitowe oprawki do żarówek E14

Bakelitowe oprawki do żarówek E14 z małym gwintem o średnicy 14 mm to popularny element oświetleniowy od niepamiętnych czasów. Korzystny koszt zakupu, niska waga, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i błyszczące odwzorowanie kolorów w stylu retro to jedne z charakterystycznych cech tego materiału. Bakelitowe oprawki E14 zostały zaprojektowane jako kompatybilne oprawki dla wszystkich żarówek LED E14 z małym gwintem z naszej oferty, z którymi tworzą harmonijną całość.

Bakelitowe oprawki do żarówek E14 zostały wykonane z żywicy termoutwardzalnej. Jest to lekki i wytrzymały materiał, który dobrze znamy z lat 50. i 60., gdy produkowano z niego radia i inne urządzenia elektryczne. Bakelitowe oprawki E14 to jedne z najpopularniejszych części do produkcji lamp, za pomocą których można łatwo wyprodukować proste lampy lub całe zespoły oświetleniowe. Aby idealnie urozmaicić Twoją czynność twórczą, w naszej ofercie można znaleźć także kolorowe bakelitowe oprawki do żarówek E14 o różnych gwintach i kształtach. Czy mały gwint o średnicy 27 mm nie pasuje do Twojego projektu oświetleniowego? Odkryj bakelitowe oprawki do żarówek E27, które mają większy całkowity rozmiar przy zachowaniu podobnego znaczenia estetycznego i funkcjonalnego.

Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów można znaleźć w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda żarówek lub przejść do zbiorczej kategorii produktów, w której znajdują się tylko wszystkie bakelitowe oprawy żarówek.

2 pozycji razem
oprawka-zarowki-e14-PL14BBLI-biala
od 5,52 zł bez VAT
od 6,79 zł
+ Następna
Kod : PL14BNLI
oprawka-e27-z-kolnierzem-PL14BBTF-biala
+ Następna
Kod : PL14BNTF