Zasilacze prądowe LED

Zasilacz prądowy działa na innej zasadzie niż bardziej powszechne zasilacze napięciowe. Prąd wyjściowy zasilacza LED musi dokładnie odpowiadać wymaganiom oprawy oświetleniowej. Prąd stały ma stałą wartość. Zasilacze prądowe są stosowane głównie w oprawach LED lub do zasilania modułów LED.

1 pozycji razem
Zasilacz prądowy regulowany do oświetlenia LED 4in1 Sunricher
167,59 zł bez VAT
206,14 zł
Kod : SRP-TRIAC-50CC 4IN1

Jakie zasilacze prądowe znajdziesz w ofercie?

Zasilacze prądowe mają plastikową lub aluminiową obudowę. Chłodzenie odbywa się pasywnie, dzięki czemu zasilacze są ciche. W przypadku zasilacza prądowego ważna jest jego moc wyjściowa do zasilania oświetlenia LED. Oferujemy zasilacze prądowe z regulowaną wartością prądu wyjściowego. Niektóre zasilacze prądowe mogą być sterowane za pomocą sygnału 0-10 V, DALI, TRIAC lub PUSH-DIM. Inteligentne zasilacze prądowe mogą również oferować możliwość sterowania za pomocą sygnału ZIGBEE. Sygnał ten zapewnia kompatybilność z systemami smart home. Wszystkie zasilacze LED w naszej ofercie są wyposażone w zabezpieczenie przed przegrzaniem, przeciążeniem i zwarciem. Nasza oferta zasilaczy LED skupia się wyłącznie na wysokiej jakości, niezawodnych i trwałych transformatorach sprawdzonych marek.

Dlaczego zasilacz prądowy LED jest tak ważny?

Zasilacz do taśmy LED to przetwornik, który na wejściu zasilany jest prądem zmiennym 230V, a na wyjściu prądem potrzebnym do zasilania lamp LED, modułów LED i innych...

W jakie akcesoria można wyposażyć zasilacze prądowe LED?

Może to być przede wszystkim zakres materiałów elektrycznych, takich jak kable zasilające 230V i kable zasilające 12V / 24V.