Oprawy punktowe

Oprawy punktowe są popularnym i stylowym elementem oświetlenia. Ich cechą charakterystyczną jest węższy strumień światła niż w przypadku klasycznych lamp. Dlatego nadają się do oświetlenia detalu, konkretnego miejsca lub tylko określonego obszaru. Oświetlenie punktowe jest popularne zarówno w projektach mieszkaniowych, jak i komercyjnych, gdzie lampy odgrywają ważną rolę jako oświetlenie dekoracyjne. W naszej ofercie w szczególności znajdują się obudowy do opraw punktowych oraz oprawy punktowe wiszące o wyjątkowej jakości wykonania i niepowtarzalnym designie. Oprawy punktowe sufitowe można zastosować do montażu na płytach gipsowo-kartonowych oraz jako lampy punktowe wiszące. Skorzystaj z naszej szerokiej oferty komponentów do produkcji lamp i stwórz niepowtarzalne instalacje oświetleniowe według własnego stylu i koncepcji.

5 pozycji razem

Jakie oświetlenie punktowe można kupić?

Można zakupić oprawy punktowe w różnym stylu. W naszej ofercie znajdziesz stylowe oprawy punktowe, luksusowe oraz oprawy punktowe retro. Wygląd każdego typu jest różny, podobnie jak zastosowane materiały. W naszej ofercie znajdują się głównie oprawy punktowe metalowe i drewniane, które w przypadku niektórych modeli można łączyć.

Jaki rodzaj oświetlenia można uzyskać za pomocą oświetlenia punktowego?

Głównie oświetlenie dekoracyjne, którego celem jest podkreślenie szczegółów miejsca lub przedmiotu, na które skierowany jest strumień świetlny oprawy punktowej. Oprawy punktowe doskonale nadają się do oświetlenia powierzchni roboczej, stołu lub przedmiotów, takich jak obrazy. Oprawy punktowe są również bardzo często wykorzystywane jako lampy do czytania.

Jakie akcesoria do opraw punktowych można dokupić?

Do opraw punktowych wiszących polecamy w szczególności kable w oplocie tekstylnym oraz podsufitki do lamp. Podczas montażu opraw punktowych z pewnością przydadzą się również żarówki LED.