Metalowe oprawki do żarówek E14

Metalowe oprawki do żarówek E14 z małym gwintem o średnicy 14 mm są solidne, trwałe i zapewniają wyjątkową estetykę wnętrza. Materiały, z których wykonane są metalowe oprawki E14 mogą mieć różne wykończenia. Popularny błyszczący, matowy wariant uzupełniają produkty szczotkowane lub frezowane. Metalowe oprawki E14 zostały zaprojektowane jako kompatybilne oprawki do wszystkich żarówek LED E14 z dużym gwintem z naszej oferty, z którymi tworzą harmonijną całość.

Metalowe oprawki E14 wykonane są głównie z aluminium lub metalowych wytłoczków. Są to jedne z najpopularniejszych części do produkcji lamp, za pomocą których można łatwo wykonać proste lampy lub całe zespoły oświetleniowe. Aby Twoja twórczość była doskonale urozmaicona, w naszym asortymencie znajdziesz również kolorowe metalowe oprawki do żarówek E14 o różnych gwintach i kształtach. Czy mały gwint o średnicy 14 mm nie pasuje do Twojego projektu oświetleniowego? Odkryj metalowe oprawki do żarówek E27, które mają większy rozmiar przy zachowaniu podobnego znaczenia estetycznego i funkcjonalnego.

Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów można znaleźć w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda żarówek lub przejść do zbiorczej kategorii produktów, w której znajdują się tylko wszystkie metalowe oprawy żarówek.

3 pozycji razem
oprawka-zarowki-e27-PL14MARTF-srebrny
od 24,61 zł bez VAT
od 30,27 zł
+ Następna
Kod : PL14MARTF
oprawka-zarowki-e27-KLIDME14BZTERP-braz-oprawka-bakelitowa
od 16,21 zł bez VAT
od 19,94 zł
Kod : KLIDME14BZ