Lampki na baterie do ładowania

Lampki na baterie do ładowania to popularne przenośne urządzenia oświetleniowe, które po naładowaniu akumulatora mogą być używane bez konieczności podłączania do sieci elektrycznej. Charakteryzują się one wysokim stopniem elastyczności, dzięki czemu można ich używać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Zapewniają piękne i wysokiej jakości światło w dowolnym momencie.

Lampki na baterie do ładowania są dostępne w różnych kolorach, designie i wykończeniach, aby pasowały do różnych środowisk i sytuacji. Są one wyposażone w technologię LED lub żarówki LED 5V. Lampy LED na akumulator są ekonomiczne, wydajne i znajdują zastosowanie w różnych sytuacjach. Odkryj ich urok.

#showmore#

Jakie lampki na baterie można znaleźć w naszej ofercie?

Istnieje wiele różnych rodzajów lamp na baterie, które są przeznaczone do różnych celów i zastosowań. Nasza oferta skupia się na wewnętrznych i zewnętrznych lampach na baterie, które mogą być używane jako:

  • Lampki stojące na baterie
  • Lampy stołowe na baterie
  • Lampki nocne na baterie
  • Lampki dziecięce na baterie

Jak przebiega ładowanie baterii?

Przenośne lampki do ładowania na baterie są fabrycznie wyposażone w gniazdo do przechowywania baterii. Proces ładowania baterii odbywa się przez port USB-C lampy. Nie jest konieczne wyjmowanie akumulatora z podstawy lampy w celu naładowania tych lamp.

Jakie są funkcje lampek na baterie do ładowania?

Oprócz niezwykłego oświetlenia dekoracyjnego może to być również funkcja regulacji natężenia światła. Lampy są wyposażone w 3-stopniowe ściemnianie za pomocą przełącznika dotykowego.

W jakie akcesoria można wyposażyć lampki do ładowania?

Może to być oczywiście odpowiednia bateria. Niektóre typy lamp do ładowania są kompatybilne z możliwością zamontowania klosza.

5 pozycji razem
Lampa stołowa na baterie Cabless01 z żarówką G125 1,3W Kod : CABLESS01-VB-B04
Lampa stołowa na baterie Cabless01 ze srebrną żarówką G125 1,3W Kod : CABLESS01-VB-B05
CABLESS11 VB PARIME27TEBIA L 1
+ Następna
Kod : CABLESS11-VB-PARIME27TEBIA-L
Podstawa lampy przenośnej stołowej E27 5V Cabless01
217,13 zł bez VAT
267,07 zł
Kod : CABLESS01-VB