Zewnętrzne lampy i przenośne lampy do gniazdka

Zewnętrzne lampy i przenośne lampy do gniazdka to świetne modułowe oświetlenie zewnętrzne. Dzięki tego typu oświetleniu można łatwo, szybko i sprawnie zapewnić oświetlenie ogrodu lub terenów zewnętrznych. Wystarczy podłączyć oświetlenie do gniazdka zewnętrznego, aby uzyskać dostęp do natychmiastowego światła, gdy tylko jest ono potrzebne.

oswietlenie-tarasużarówki-na-taraslampa-nad-drzwi-wejściowelampki-na-taras

Zewnętrzne lampy i przenośne lampy do gniazdka są przeznaczone specjalnie do użytku na zewnątrz i mają kilka ważnych funkcji i cech. Obejmują one zwiększoną wytrzymałość mechaniczną i wyższy stopień ochrony IP, aby zapewnić odporność lamp na działanie w niekorzystnych warunkach pogodowych.

#ShowMore#

Do jakiego rodzaju oświetlenia nadają się zewnętrzne lampy i przenośne lampy do gniazdka?

Zewnętrzne lampy i przenośne lampy do gniazdka to praktyczne rozwiązanie na tymczasowe lub dodatkowe oświetlenie w różnych sytuacjach. Przy ich wyborze należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak pożądana intensywność oświetlenia lub metoda montażu i zawieszenia. Nasz asortyment obejmuje stylowe lampy zewnętrzne, a także przenośne lampy retro do gniazdka. Wykorzystasz je przede wszystkim jako:

  • Lampy ogrodowe - z możliwością zawieszenia na drzewie czy gałęzi
  • Ogrodowe lampy przenośne - z możliwością szybkiego montażu i demontażu

Jakie główne zalety mają zewnętrzne lampy i przenośne lampy do gniazdka?

Zewnętrzne lampy i przenośne lampy do gniazdka można umieścić praktycznie wszędzie tam, gdzie dostępne jest gniazdko elektryczne. Mogą to być pomieszczenia lub tereny zewnętrzne. Główne zalety tych lamp to:

  •  Łatwa instalacja - przenośne lampy do gniazdka można łatwo podłączyć do standardowego gniazdka elektrycznego bez konieczności skomplikowanej instalacji.
  • Przenośność - lampy przenośne są lekkie i łatwe do przenoszenia z miejsca na miejsce. Można je z łatwością przenosić po domu, w ogrodzie lub gdziekolwiek indziej.
  • Elastyczność umiejscowienia - zewnętrzne lampy i przenośne lampy do gniazdka można umieścić, zawiesić lub owinąć praktycznie wszędzie. Wystarczy mieć w pobliżu gniazdko elektryczne 230 V.

Jaką klasę ochrony powinienem wybrać dla zewnętrznych lamp i przenośnych lamp do gniazdka?

Zewnętrzne lampy i przenośne lampy do gniazdka powinny spełniać wymagania co najmniej klasy IP44 i wyższej. Oświetlenie klasy IP44 nadaje się do obszarów, w których występuje wysoka wilgotność, gdzie oświetlenie nie jest bezpośrednio narażone na bryzgającą wodę, deszcz lub śnieg. Oświetlenie IP44 może być zatem zalecane do oświetlenia balkonów, tarasów lub altan.

Do użytku zewnętrznego możemy polecić zwłaszcza lampy IP65 i lampy do gniazdka, które bezpiecznie wytrzymają deszcz, śnieg, wilgoć i ekstremalne temperatury. Zewnętrzne lampy wiszące IP65 zapewniają niezawodne i długotrwałe działanie.

10 pozycji razem
Zewnętrzna oprawka E27 z kablem i wtyczką EIVA Snake Elegant
od 183,84 zł bez VAT
od 226,12 zł
+ Następna
Kod : PSENESM04
Zewnętrzna oprawka E27 z kablem i wtyczką EIVA Snake Elegant
od 201,93 zł bez VAT
od 248,37 zł
Kod : PSEEL01BISM01
22328 pseel02bism01dd24ma01 01 Kod : PSENESX08DD24MA02
22274 pse3el01bism01 01
+ Następna
Kod : PSE3EL01BISM01
22262 pse2pavesx08 01 Kod : PSE2PAMUSN06
22268 pse2pabksm04 01
+ Następna
Kod : PSE2PABKSM04
22280 pse3el02bisn06ddbia 01
+ Następna
Kod : PSE3EL02BISN06DDBIA