Sprzedaż hurtowa i współpraca

Dziękujemy za zainteresowanie współpracą hurtową. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów marki Creative Cables. Poniżej postaramy się odpowiedzieć na najczęstsze pytania naszych obecnych lub przyszłych partnerów handlowych. 

Jak zacząć, jeśli chcę nawiązać współpracę hurtową?

Zarejestruj się jako klient hurtowy w naszym sklepie internetowym: https://www.luxifer.pl/rejestracja/ Po rejestracji następuje proces autoryzacji, w ramach którego następuje weryfikacja zgłoszenia. Ta czynność trwa bardzo krótko, zajmuje kilka minut. O całym procesie autoryzacji użytkownik zostanie poinformowany za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na wcześniej zarejestrowany adres poczty elektronicznej. Po zakończeniu rejestracji można zalogować się po raz pierwszy i dokonać zakupu z rabatem hurtowym. Przed złożeniem pierwszego zamówienia należy podać dane firmy (NIP, REGON, nazwę i adres firmy itd.)

Czy każdy może nawiązać współpracę hurtową i otrzymać rabat hurtowy?

Niestety nie każdy. Dla klienta detalicznego ceny w sklepie internetowym to ceny detaliczne. Są one ustalane w taki sposób, aby były atrakcyjne i abyśmy mogli zapewnić klientom wysokiej jakości obsługę posprzedażną. Współpraca hurtowa jest skierowana głównie do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Oferujemy poziomy cenowe zarówno dla odsprzedaży naszego asortymentu produktów, jak i dla ich montażu u klientów końcowych w sektorze komercyjnym i prywatnym.

Czy istnieje jednolity cennik hurtowy i poziomy cen?

Cennik hurtowy dostępny jest na życzenie. Niemniej jednak aktualne ceny można poznać także od razu w sklepie internetowym, gdzie są one regularnie aktualizowane. Wysokość rabatu hurtowego jest uzależniona od wartości całkowitej zamówienia składanego w naszym sklepie internetowym. Proces udzielania rabatu hurtowego jest w pełni zautomatyzowany. Poniżej wyjaśniamy, jak działa ten system.

Najpierw przejdźmy do korzyści płynących z automatycznego systemu rabatowego:

 • Partnerzy handlowi automatycznie mają możliwość otrzymania rabatu w wysokości do 20% w zależności od wartości zamówienia.
 • Rabaty hurtowe działają na tych samych zasadach dla wszystkich naszych partnerów handlowych.

Teraz przybliżymy podstawowe pojęcia i zasady systemu rabatowego:

 • Wielkość zamówienia jest obliczana na podstawie całkowitej ceny towarów (bez VAT) przed rabatem. Koszty wysyłki i płatności nie są wliczane do całkowitej wielkości zamówienia.
 • Rabaty hurtowe dotyczą wyłącznie towarów. Nie są nimi objęte usługi i wysyłka.
 • Wysokość rabatu zależy również od naszego dostawcy i konkretnego asortymentu (np. KLUŚ - maks. 20%, Creative Cables - maks. 20%, Daylight Italia - maks. 20%, Mean Well - maks. 20%, POS - maks. 20%, GLP - maks. 20%, Suniricher - maks. 20%).

A jak to wygląda w praktyce?

 1. Pierwszy poziom – 10% zniżki. Podstawowy rabat, który otrzymujesz po rejestracji jako klient hurtowy. Obowiązuje dla zamówień o łącznej wartości do 2800 zł bez VAT.

  Jak tylko całkowita wartość zamówienia przekroczy 2800 zł bez VAT, system rabatowy automatycznie przeniesie Cię na:

 2. Drugi poziom – 15% zniżki. Obowiązuje dla zamówień o łącznej wartości od 2800 zł bez VAT do 5600 zł bez VAT.

  Jak tylko całkowita wartość zamówienia przekroczy 5600 zł bez VAT, system rabatowy automatycznie przeniesie Cię na:

 3. Trzeci poziom – 20% zniżki. Obowiązuje dla zamówień o łącznej wartości od 5800 zł bez VAT

Czy obowiązuje minimalna wartość zamówienia?

Nie obowiązuje. Wierzymy, że współpraca nie opiera się na wielkości konkretnego zamówienia.

Jakie warunki płatności oferujecie?

Oferujemy następujące sposoby płatności:

 • Płatność przelewem na podstawie faktury zaliczkowej – faktura zaliczkowa zostanie wysłana przez system sklepu internetowego po złożeniu zamówienia. Towar jest wysyłany po opłaceniu faktury zaliczkowej
 • Płatność internetowa kartą płatniczą lub internetowym przelewem bankowym – za pośrednictwem bramki płatniczej GoPay

Czy istnieje możliwość zakupu na fakturę?

Tak, system może zaproponować wystawienie faktury zaliczkowej. Klienci, którzy zawarli umowę ramową (Umowa o udzielenie warunków zakupu VIP), mogą dokonywać zakupów na podstawie faktury z odroczonym terminem płatności.

Jaki jest koszt dostawy?

Koszt dostawy wylicza system na podstawie wagi i rozmiaru przesyłki. Cena dostawy zaczyna się od kwoty 14,99 zł. Więcej informacji na temat kosztów dostawy znajdziesz na stronie Dostawa.

Jak działają reklamacje i gwarancja na zakupione towary?

Należy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami. W ten sposób znacznie przyspieszysz proces zwrotu lub reklamacji towarów. Zwracane towary sprawdzamy, testujemy i w razie potrzeby wymieniamy na nowe. Jeśli pierwotnie zakupiony produkt nie jest dostępny, zaoferujemy rozwiązanie zastępcze lub fakturę korygującą. Nasza gwarancja jest ważna od momentu sprzedaży produktu klientowi. Dla klientów posiadających numer identyfikacyjny gwarancja wynosi 12 miesięcy.

Jaki jest termin dostawy, jeśli w magazynie nie ma wystarczającej liczby produktów?

Jeśli chodzi o czas dostępności produktów, zapewniamy aktualne informacje. Wyjaśnienia dotyczące statusów dostępności znajdują się poniżej:

 • W magazynie - produkt jest dostępny w magazynie, wysyłamy go w najbliższym możliwym terminie (2-3 dni)
 • W magazynie (3-5 dni) - produkt znajduje się w magazynie zewnętrznym = bardzo krótki czas sprowadzenia (do 3 dni) i następnie wysyłka
 • W magazynie (8-12 dni) - produkt znajduje się w magazynie zewnętrznym = czas sprowadzenia (do 10 dni) i następnie wysyłka
 • Na zamówienie (20+ dni) - produkt nie jest dostępny w magazynie, jednak spodziewamy się, że będzie dostępny wkrótce, w ciągu 20 dni. Produkt można zamówić
 • Na zamówienie (40+ dni) - produkt nie jest dostępny w magazynie, spodziewamy się, że będzie dostępny w ciągu 40 dni. Produkt można zamówić

Czy mogę zwrócić nieprawidłowo zakupiony towar?

Tak, w przypadku zwykłego towaru dokonamy wymiany lub wystawimy fakturę korygującą. Nie oferujemy tej usługi w przypadku zamówień projektowych i mniej standardowych towarów. 

Liczymy na dobre relacje handlowe i jesteśmy gotowi do współpracy. Zespół luxifer.pl