Oprawki do żarówek E40

Jesteśmy specjalistami w obszarze oprawek do żarówek E40. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz różne rodzaje modeli i materiałów popularnych i dobrze znanych oprawek do żarówek E40. Odkryj nowe możliwości tworzenia oświetlenia i zainspiruj się naszą ofertą.

#ShowMore#

Do czego służą oprawki do żarówek E40?

Podstawowe modele z plastiku lub bakelitu służą głównie jako podstawowy element oświetlenia lub jako część zamienna do opraw oświetleniowych. Designerskie oprawki do żarówek E40 nie tylko spełniają rolę funkcjonalnego elementu, ale także są wykonane z wysokiej jakości szlachetnych materiałów, które przyciągają wzrok już na pierwszy rzut oka. Te designerskie oprawki do żarówek E40 można również wykorzystać do lamp w stylu retro lub do skompletowania całego zestawu oświetleniowego w stylu retro. Szczególnym rodzajem są oprawki do żarówek E40 z gwintem na zewnątrz, który służą do montażu kloszy.

Z jakich materiałów zostały wykonane?

Plastik i bakelit zostały już wspomniane powyżej. W naszej ofercie znajdują się również metalowe oprawki do żarówek E40, porcelanowe, ceramiczne, silikonowe i drewniane. Wszystkie oprawki do żarówek E40 charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dbałością o detale i designem.

Do jakich przestrzeni i jakiego rodzaju oświetlenia są one używane?

Oprawki do żarówek E40 są używane głównie w pomieszczeniach. Wersje do użytku zewnętrznego są dostępne tylko dla oprawek do żarówek E40.

Jakie akcesoria można dokupić do oprawek do żarówek E40?

Oferujemy szereg akcesoriów i powiązanych produktów do oprawek do żarówek E40. W szczególności przewody w oplociepodsufitki i stylowe żarówki, które staną się ozdobą każdego typu oświetlenia.

1 pozycji razem
oprawka-porcelanowa-e27-KPLPE40BIA-biala
od 32,99 zł bez VAT
od 40,58 zł
+ Następna
Kod : KPLPE40BIA