Szanowni Klienci, informujemy że w poniedziałek 15.04.2024 r. infolinia będzie nieczynna. Zamówienia w tym dniu będa realizowane bez przeszkód. Przepraszamy za utrudnienia, zespół Luxifer.pl

Oprawki do żarówek E40

Oprawki do żarówek E40 to jeden z popularnych i powszechnych elementów oświetlenia. Znajdują zastosowanie w oprawach oświetleniowych dla obszarów przemysłowych i budynków użyteczności publicznej. Są to uniwersalne oprawki do żarówek i lamp wyładowczych o średnicy gwintu 40 mm. Litera E oznacza gwint Edisona. Oprawki E40 mogą być wykonane z różnych materiałów, w tym plastiku, metalu, ceramiki lub porcelany. Materiał może wpływać na odporność na ciepło i estetykę oprawki.

Oprawki do żarówek E40 to jedne z części do produkcji lamp, za pomocą których można łatwo zmontować oprawy oświetleniowe, lampy sufitowe, lampy podłogowe czy lampy wiszące sufitowe. W naszej ofercie można znaleźć zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne oprawki E40 w wielu różnych kształtach. Odkryj nowe możliwości oświetleniowe i zainspiruj się naszą ofertą.

#ShowMore#

Do czego służą oprawki do żarówek E40?

Podstawowe modele z plastiku lub bakelitu służą głównie jako podstawowy element oświetlenia lub jako część zamienna do opraw oświetleniowych. Designerskie oprawki do żarówek E40 nie tylko spełniają rolę funkcjonalnego elementu, ale także są wykonane z wysokiej jakości szlachetnych materiałów, które przyciągają wzrok już na pierwszy rzut oka.

Z jakich materiałów zostały wykonane?

Plastik i bakelit zostały już wspomniane powyżej. W naszej ofercie znajdują się również metalowe oprawki do żarówek E40, porcelanowe, ceramiczne, a także silikonowe i drewniane. Wszystkie oprawki do żarówek E40 charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dbałością o detale i designem.

Jakie akcesoria można dokupić do oprawek do żarówek E40?

Oferujemy szereg akcesoriów i powiązanych produktów do oprawek do żarówek E40. W szczególności przewody w oplocie tekstylnympodsufitki do lamp i stylowe żarówki, które staną się ozdobą każdego typu oświetlenia. Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów znajdziesz w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda do żarówek

1 pozycji razem
oprawka-porcelanowa-e27-KPLPE40BIA-biala
od 30,83 zł bez VAT
od 37,92 zł
+ Następna
Kod : KPLPE40BIA