Przewody w oplocie zewnętrzne

Przewody w oplocie zewnętrzne stały się bardzo popularne ze względu na jakość wykonania i wyjątkowe właściwości. Umożliwiają one tworzenie opraw oświetleniowych wiszących i oświetlenia zewnętrznego w pełni dostosowanego do Twoich potrzeb. Do częstych sposobów zastosowania należy na przykład tworzenie opraw oświetleniowych zewnętrznych w formie łańcuchów świetlnych lub lamp zewnętrznych. Przewody w oplocie tekstylnym zewnętrzne spełniają najwyższe standardy jakości. Proces produkcji i wszystkie przewody w oplocie zewnętrzne z naszej oferty zostały poddane starannym procesom testowania, które są poparte licznymi certyfikatami. Bądź kreatywny, uwolnij swoją wyobraźnię i znajdź swój styl przy tworzeniu oświetlenia zewnętrznego.

8 pozycji razem
Kabel materiałowy do montażu zewnętrznego IP65 "czarny" SM04 - jedwabny
13,39 zł bez VAT
16,47 zł
Kod : XZ2SM04
Kabel materiałowy do montażu zewnętrznego IP65 "czerwony" SM09 - jedwabny
13,39 zł bez VAT
16,47 zł
Kod : XZ2SM09
Kabel materiałowy do montażu zewnętrznego IP65 "biały" SM01 - jedwabny
13,39 zł bez VAT
16,47 zł
Kod : XZ2SM01
Kabel vintage do montażu zewnętrznego IP65 "naturalny beżowy" SN06 - jutowy Kod : XZ2SN06
Kabel retro do montażu zewnętrznego IP65 "naturalny szary" SN02 - lniany
13,39 zł bez VAT
16,47 zł
Kod : XZ2SN02
Kabel retro do montażu zewnętrznego IP65 "naturalny brązowy" SN04 - lniany Kod : XZ2SN04
Kabel tekstylny do montażu zewnętrznego IP65 "Bronte zielony" SX08 - bawełniany Kod : XZ2SX08
Kabel materiałowy do montażu zewnętrznego IP65 turkusowy w zygzaki SZ11 - jedwabny
13,39 zł bez VAT
16,47 zł
Kod : XZ2SZ11

Jakie przewody w oplocie zewnętrzne znajdziesz w naszej ofercie?

Oferujemy przewody w oplocie zewnętrzne o wielu kolorach. Wykończenie powierzchni i materiały stosowane do produkcji oplotu przewodów elektrycznych są również zróżnicowane. Najpopularniejsze materiały to bawełna, len, juta i sztuczny jedwab. Każdy materiał ma inne właściwości, efekt i wykończenie. W ten sposób Twoja kreatywna dusza zyskuje przestrzeń do tworzenia niepowtarzalnych instalacji świetlnych, lamp i żyrandoli.

Dlaczego jakość jest naprawdę wyjątkowa?

Przewody w oplocie zewnętrzne spełniają wymagania stopnia ochrony IP65. W procesie produkcji wykorzystano elastyczny przewód z czerwonej miedzi elektrolitycznej, który został umieszczony w podwójnej warstwie z gumy elastomerowej, znanej również jako neopren. Dzięki temu przewody posiadają certyfikat dopuszczający je do pracy w temperaturach od -25 °C do +60 °C, w których są odporne na wodę i deszcz, zgodnie z certyfikatem IMQ-HAR nr CA01.00683. Przewody w oplocie zewnętrzne są odporne na promieniowanie UV i nie zmieniają koloru. Przewody w oplocie tekstylnym zewnętrzne są produkowane we Włoszech z zachowaniem najwyższej europejskiej jakości.

Jakie akcesoria do przewodów w oplocie zewnętrznych można kupić?

Zewnętrzne przewody elektryczne w oplocie są częścią kompleksowego systemu oświetlenia zewnętrznego EIVA. Do skompletowania opraw oświetleniowych szczególnie polecamy następujące produkty:

  • Uchwyty natynkowe do przymocowania i zawieszenia kabla
  • Oprawki żarówek zewnętrzne
  • Podsufitki do lamp zewnętrzne
  • Żarówki LED typu: retro i vintage z technologią LED filament

Za pomocą przewodów w oplocie zewnętrznych, oprawek żarówek i podsufitek do lamp z łatwością stworzysz lampy retro, żyrandole lub ścienne oświetlenie zewnętrzne. Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i znajdź swój styl oświetlenia zewnętrznego.