Plastikowe oprawki do żarówek E14

Plastikowe oprawki do żarówek E14 z małym gwintem o średnicy 14 mm są popularnym elementem oświetleniowym od niepamiętnych czasów. Korzystny koszt zakupu, niska waga, dobra odporność na uszkodzenia mechaniczne i matowe odwzorowanie kolorów to jedne z charakterystycznych cech tego tworzywa sztucznego. Plastikowe oprawki do żarówek E14 zostały zaprojektowane jako kompatybilne oprawki dla wszystkich żarówek LED E14 z małym gwintem z naszej oferty, z którymi tworzą harmonijną całość.

Plastikowe oprawki do żarówek E14 zostały wykonane ze specjalnego, odpornego na temperaturę tworzywa termoutwardzalnego. Jest to lekki i wytrzymały materiał. Plastikowe oprawki E14 to jedne z najpopularniejszych części do produkcji lamp, za pomocą których z łatwością można wykonać proste lampy lub całe zespoły oświetleniowe. Aby doskonale urozmaicić Twoją czynność twórczą, w naszej ofercie znajdziesz także kolorowe plastikowe oprawki do żarówek E14 o różnych gwintach i kształtach. Czy mały gwint o średnicy 14 mm nie pasuje do Twojego projektu oświetleniowego? Odkryj plastikowe oprawki do żarówek E27, które mają mniejsze wymiary przy zachowaniu podobnego znaczenia estetycznego i funkcjonalnego.

Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów można znaleźć w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda żarówek lub przejść do zbiorczej kategorii produktów, w której znajdują się tylko wszystkie plastikowe oprawy żarówek.

2 pozycji razem
oprawka-zarowki-e14-PL14PBLI-biala
od 4,42 zł bez VAT
od 5,44 zł
+ Następna
Kod : PL14PNLI
oprawka-e27-z-kolnierzem-PL14PBTF-biala
+ Następna
Kod : PL14PNTF