Ceramiczne oprawki do żarówek E14

Ceramiczne oprawki do żarówek E14 z małym gwintem o średnicy 14 mm oferują wiele wariantów kolorystycznych i perfekcyjne wykonanie rzemieślnicze lub maszynowe oraz porowatą lub gładką powierzchnię. Oprawki ceramiczne E14 zostały zaprojektowane jako kompatybilne oprawki dla wszystkich żarówek LED E14 z małym gwintem z naszej oferty, z którymi tworzą harmonijną całość.

Oprawki ceramiczne E14 zostały wykonane z naturalnych materiałów, takich jak kaolin, kwarc, wapień i związki potasu. Finalny produkt uzupełniają komponenty z tworzywa termoutwardzalnego. Oprawki ceramiczne E14 to jedne z najpopularniejszych części do produkcji lamp, za pomocą których można z łatwością wykonać proste lampy lub całe zespoły oświetleniowe. Aby doskonale urozmaicić Twoje działania twórcze, w naszej ofercie znajdziesz również kolorowe oprawki ceramiczne E14 o różnych kształtach. Mały gwint o średnicy 14 mm nie pasuje do twojego projektu oświetleniowego? Odkryj oprawki ceramiczne E27 o większych wymiarach przy zachowaniu podobnego znaczenia estetycznego i funkcjonalnego.

Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów można znaleźć w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda żarówek lub przejść do zbiorczej kategorii produktów, w której znajdują się tylko wszystkie porcelanowe i ceramiczne oprawy żarówek.

1 pozycji razem
oprawka-porcelanowa-e14-KPLPE14BIA-biala
od 18,03 zł bez VAT
od 22,18 zł
Kod : KPLPE14BIA