S14 gniazda do żarówek

Gniazda do żarówek S14 są często kojarzone z konkretnymi typami lamp. Litera S pochodzi od angielskiego słowa Straight (prosty), a liczba 14 oznacza średnicę 14 ósmych cala. Oprawki czy gniazda S14 są szczególnie odpowiednie do zaimstalowania w nich żarówki liniowe S14 linestra o tym samym oznaczeniu. Te elementy i komponenty oświetleniowe są często kojarzone z oświetleniem dekoracyjnym lub wyjątkowo estetycznym.

S14 gniazda do żarówek to jedne z części do produkcji lamp, za pomocą których można łatwo zmontować oprawy oświetleniowe, lampy sufitowe, lampy podłogowe czy lampy wiszące sufitowe. W naszej ofercie można znaleźć zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne gniazda S14 w wielu różnych kształtach. Odkryj nowe możliwości w tworzeniu oświetlenia i zainspiruj się naszą ofertą.

#ShowMore#

Do czego służą gniazda S14d?

Gniazda do żarówek S14 zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić łatwą instalację i wymianę żarówek poprzez proste wsunięcie lub wysunięcie żarówki z gniazda na klik. Nasza oferta obejmuje również gniazda żarówek S14 o stopniu ochrony IP44, które można zainstalować w środowiskach o podwyższonej wilgotności lub zapyleniu. Odkryj nowe możliwości w produkcji oświetlenia i zainspiruj się naszą ofertą.

Z jakich materiałów zostały wykonane?

Modele z plastiku służą głównie jako podstawowy element oświetleniowy lub jako część zamienna do opraw oświetleniowych. Designerskie gniazda S14d nie tylko spełniają rolę funkcjonalnego elementu, ale także są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które przyciągają wzrok już na pierwszy rzut oka.

Do jakich przestrzeni i jakiego rodzaju oświetlenia są one używane?

Gniazda S14d są używane głównie w pomieszczeniach. Niektóre modele gniazd S14 mają podwyższony stopień ochrony. Dzięki temu można je wykorzystać również w łazience jako oświetlenie nad lustrem. Ich kształt i kompaktowe wymiary sprawiają, że idealnie nadają się do tego celu.

Jakie akcesoria można dokupić do gniazd S14D?

Oferujemy szereg akcesoriów i powiązanych produktów do gniazd S14. W szczególności przewody w oplocie tekstylnym 2x0,75 i 3x0,75 mm2 zapewniają doskonałą kompatybilność produktu. Pozostałe części do produkcji lamp zapewniają też doskonałą modułowość przy montażu opraw.