System oświetlenia Spostaluce

Lampy retro Spostaluce to wyjątkowy system oświetleniowy z możliwością łączenia poszczególnych lamp retro w jednostki oświetleniowe połączone za pomocą stylowych kabli tekstylnych. Dzięki lampom można stworzyć oryginalne systemy oświetleniowe na suficie lub ścianach bez łączenia ich się z istniejącymi wyjściami elektrycznymi. Dzięki kształtom, wykończeniu i wykonaniu poszczególnych lamp można stworzyć niepowtarzalne instalacje oświetleniowe retro o wyjątkowych właściwościach świetlnych i wyglądzie.

10 pozycji razem
Drewniany kinkiet z włącznikiem na kablu Spostaluce Wood E27
od 166,53 zł bez VAT
od 204,83 zł
Kod : APL1FC2L01EUTRD72
Metalowy kinkiet regulowany Spostaluce Metal E27
od 149,23 zł bez VAT
od 183,55 zł
Kod : APM2FC2LVNTBR3RN03
Metalowy kinkiet regulowany Spostaluce Metal E27 - z kołnierzem Kod : APM2FC2LVNTBRPPN3RN03
Oprawka E27 przykręcana metalowa Spostaluce - z kołnierzem
od 105,50 zł bez VAT
od 129,77 zł
Kod : APM1FC2LVNPPN3RN03
Oprawka E27 przykręcana metalowa Spostaluce Metal
od 114,94 zł bez VAT
od 141,38 zł
Kod : APM1FC2LVN3RN03

Jakie komponenty do wewnętrznych lamp retro znajdziesz w ofercie?

Poszczególne lampy oferowane są w opcji montażu „z” lub „bez” klosza. Do podłączenia poszczególnych lamp polecamy najwyższej jakości stylowe kable tekstylne z naszej oferty. Do zamocowania kabla na ścianie lub suficie polecamy nasze uchwyty kablowe. O charakterze i wyglądzie oświetlenia decydują żarówki retro E27, dostępne w naszej szerokiej ofercie.

Do czego nadają się lampy retro Spostaluce?

Nadają się do dekoracyjnego oświetlenia ściennego lub sufitowego. O charakterze lampy, jej temperaturze świetlnej i ogólnym wyglądzie decyduje przede wszystkim sama żarówka E27. Lampy retro pozwalają na rozprowadzenie oświetlenia z jednego obwodu świetlnego do dużej instalacji oświetleniowej ściennej lub sufitowej.

Jakie główne zalety mają sufitowe i ścienne lampy retro?

Jest to duża zmienność kształtu oświetlenia, w tym produkcja własnego oświetlenia z szerokiej gamy komponentów. Wysoka jakość wykonania i perfekcyjny wygląd poszczególnych części systemu Spostaluce jest sprawą oczywistą.