Lampy liniowe natynkowe

Lampy liniowe natynkowe to nietypowe designerskie rozwiązanie w zakresie oświetlenia ścian wewnętrznych. Umieszcza się je bezpośrednio na ścianie przy zastosowaniu montażu natynkowego. Wnoszą do przestrzeni niezwykły wygląd, estetykę i oczekiwaną funkcjonalność. Specjalnością naszej oferty są kinkiety liniowe z systemu S14 w stylu retro i vintage.

kinkiet-liniowyoświetlenie-liniowe-natynkowelampa-liniowa-ledlampa-liniowa

Lampy liniowe na ścianę oferują wiele parametrów, które należy wziąć pod uwagę przy ich wyborze. Należą do nich na przykład wymagana moc oświetlenia, odporność na wodę i wilgoć czy konstrukcja kinkietu liniowego. Inne ważne czynniki to efektywność energetyczna, trwałość i łatwość konserwacji lampy.

#ShowMore#

Do jakich celów oświetleniowych nadają się lampy liniowe natynkowe?

Lampy liniowe natynkowe to praktyczny element wystroju wnętrz. Doskonale spełniają rolę oświetlenia uzupełniającego, orientacyjnego lub dekoracyjnego. Wewnętrzne lampy liniowe natynkowe znajdują zastosowanie w pomieszczeniach takich jak przedpokoje, salony czy sypialnie. Świetnie nadają się również do konkretnych celów, takich jak:

  • Oświetlenie obrazów
  • Oświetlenie nad lustro

Jakie akcesoria można dokupić do kinkietów ściennych?

W przypadku lamp liniowych natynkowych oferujemy możliwość wymiany podsufitki lub innych części lamp. Przede wszystkim jednak do kinkietów ściennych można wykorzystać żarówki S14d, które wyróżniają się designem, kształtami i szeroką ofertą rozmiarów i kształtów.

W czym są wyjątkowe kinkiety ścienne?

Lampy podłużne ścienne są pomysłowe, unikalne technicznie i ponadczasowe. Pasują zarówno do wnętrz w stylu retro, jak i nowoczesnych mieszkań. Mogą to być lampy ścienne, które wprowadzą do wnętrza odrobinę oryginalności i luksusu. Nie bój się eksperymentować, a zobaczysz, że nasze lampy ścienne znajdą oryginalne miejsce w Twoich wnętrzach.

3 pozycji razem
21846 12 kpls14d2flpbeubrn01 l 01
+ Następna
Kod : KPLS14D2FLPNEUNRN03
APM483VBOS14D 1
od 135,60 zł bez VAT
od 166,79 zł
+ Następna
Kod : APM483VBOS14D