Wyłączniki nożne i włączniki podłogowe

Wyłączniki nożne i włączniki podłogowe to urządzenia o ergonomicznej konstrukcji, które służą do sterowania urządzeniami elektrycznymi lub oświetleniem za pomocą nogi. Zostały zaprojektowane w celu umożliwienia łatwego i wygodnego włączania i wyłączania urządzeń bez konieczności schylania się. 

przełącznik-nożnyprzelacznik-noznywyłącznik-nożny-dwustopniowyprzełącznik-nożny-podwójny

Wyłączniki nożne i wyłączniki oświetleniowe mają prosty mechanizm, który umożliwia włączanie i wyłączanie podłączonego urządzenia lub lampy.

#ShowMore#

Jakie wyłączniki nożne i włączniki podłogowe znajdziesz w ofercie?

Wyłączniki nożne i włączniki podłogowe to uniwersalne urządzenia kompatybilne z kablami w oplocie tekstylnymMożna je łatwo podłączyć między dwoma przewodami elektrycznymi, co pozwala na umieszczenie wyłącznika w wygodnym i łatwo dostępnym miejscu. Wyłączniki nożne są wykonane z trwałych materiałów, takich jak plastik lub metal, które zapewniają długą żywotność i odporność na zużycie.

Do czego nadają się wyłączniki podłogowe?

Włączniki nożna nożne mogą zostać wykorzystane w szczególności podczas montażu lamp podłogowych. Nadają się również jako zamiennik do istniejącego oświetlenia podłogowego lub lampy stojącej.

Czy wyłączniki podłogowe są bezpieczne?

Wyłączniki nożne i włączniki podłogowe z naszej oferty został przetestowany na ponad 10 000 włączeń. Wyłączniki spełniają również wszystkie normy niezbędne do stosowania w UE. Jakość materiałów pozwala na pracę wyłączników w temperaturze od 0°C do 55 °C.

3 pozycji razem
Włącznik nożny do lampy jednobiegunowy - designed by Achille Castiglioni
27,50 zł bez VAT
33,83 zł
Kod : CAST661N
Włącznik nożny do lampy jednobiegunowy okrągły
od 14,84 zł bez VAT
od 18,25 zł
Kod : INTPEDN
Wyłącznik nożny podwójny jednobiegunowy - designed by Achille Castiglioni Kod : CAST662N