Oprawki do żarówek E27 vintage

Oprawki do żarówek E27 vintage z dużym gwintem o średnicy 27 mm nadadzą oświetleniu nostalgicznego uroku dzięki wyrafinowanym materiałom i wykończeniom. Są one jedną z części do produkcji lamp, które pozwalają na skompletowanie własnej lampy lub całego zestawu oświetleniowego. Oprawki do żarówek E27 vintage z naszej oferty są odpowiednim akcesorium dla tych, którzy chcą wnieść kawałek przeszłości do swojego wnętrza. Zostały one zaprojektowane jako kompatybilne oprawki do wszystkich żarówek LED E27 z dużym gwintem z naszej oferty, z którymi tworzą harmonijną całość.

Wszystkie oprawki vintage do żarówek E27 są wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić wytrzymałość i trwałość. Oferujemy różnorodne kształty i wykończenia vintage, które czerpią inspirację z tradycyjnych oprawek i wnoszą do wnętrz poczucie autentycznego doświadczenia i elegancji. Za ich pomocą możesz stworzyć wyjątkowe i klimatyczne oświetlenie, które oczaruje Twoje przestrzenie i wprowadzi je w styl vintage. Wybierz spośród wielu kolorów i wykończeń, które wyglądają na używane lub zawierają elementy stylu vintage.

Nasze oprawki vintage E27 zostały zaprojektowane z myślą o łatwej instalacji i użytkowaniu. Interesuje Cię konkretny materiał czy gwint? Odwiedź kategorię metalowe oprawy żarówek lub porcelanowe i ceramiczne oprawy żarówek, które najlepiej oddają styl vintage. Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów można znaleźć w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda żarówek. Oprawki do żarówek z naciskiem na styl vintage znajdziesz w kategorii oprawy żarówek vintage.

1 pozycji razem
oprawka-zarowki-loft-e27-KBL27ALBR-czarna-perlowa
od 45,24 zł bez VAT
od 55,65 zł
Kod : KBL27ALRA