Oprawka drewniana E27 Wood Style

Kod: KBL1110 KBL1410 Wybierz wariant
42,14 zł / szt 55,45 zł / szt od 42,14 zł / szt 34,26 zł bez VAT 45,08 zł bez VAT od 34,26 zł bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
18.7.2024 18.7.2024 Wybierz wariant

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Drewniana oprawka żarówki E27 o oznaczeniu Wood Style jest popularna ze względu na swój naturalny wygląd, wysoką techniczną jakość wykonania i dostępność kilku wersji kolorystycznych. Wykorzystując pozostałe części do produkcji lamp służy do tworzenia indywidualnych projektów oświetleniowych i produkcji lamp wiszących. Wyobraźnia, kreatywność i pragnienie wyjątkowości odgrywają dużą rolę w tworzeniu tych unikalnych rozwiązań oświetleniowych. Zainspiruj się.

Zastosowane materiały i komponenty

Ta drewniana oprawka żarówki z gwintem E27 została wykonana z prawdziwego drewna i komponentów z tworzywa termoutwardzalnego. Oprawka drewniana E27 nadaje wartościowy i naturalny wygląd w stylu rustykalnym, skandynawskim czy wiejskim. Na wygląd i właściwości świetlne produkowanego oświetlenia duży wpływ ma również wybór odpowiedniej żarówki LED z gwintem E27 (żarówka nie wchodzi w skład zestawu). Drewniana oprawka do żarówki E27 Wood Style oferuje elegancki detal w postaci ukrytej blokady kabla. Dzięki temu wygląd oprawki jest bardzo kompaktowy i elegancki.

Jak wygląda montaż i podłączenie oprawki drewnianej E27 Wood Style?

Oprawka drewniana E27 Wood Style oferuje łatwy demontaż dzięki systemowi śrub. Instruktażowe #tablink#videa#video## i nasz artykuł jak podłączyć oprawkę żarówki, dostarczą potrzebnych informacji. Do produkcji oświetlenia polecamy także kable i przewody w oplocie tekstylnym 2x0,75 mm2 z naszej oferty. Jaki wybrać kabel do lampy i montażu opraw oświetleniowych określa także wybrana blokada. Do ukrytej plastikowej blokady i drewnianej oprawki wystarcza kabel 2x 0,75 mm.

Kable z naszej oferty gwarantują doskonałą kompatybilność produktowego designu. Jeśli wybierzesz inny typ kabla elektrycznego, musisz wziąć pod uwagę maksymalną średnicę kabla wynoszącą 6,6 mm, którą można przeciągnąć przez blokadę kabla.

Montaż oprawki drewnianej E27 Wood Style i podłączenie kabla elektrycznego powinny zostać wykonane przez osobę o odpowiednich kwalifikacjach. Do produkcji oświetlenia polecamy także uchwyty natynkowe do przymocowania i zawieszenia kabla a także podsufitki do lamp.

#sluzby#

Właściwości

  • Oprawka drewniana E27 Wood Style | 230 V
  • Maksymalna moc żarówki: 53 W
  • Otwór na kabel max. : ⌀ 10 mm | przy zastosowaniu blokady max: ⌀ 6,6 mm
  • Certyfikaty: CE | IMQ ENEC

Zastosowanie

  • Oprawka drewniana do żarówki E27
  • Drewniana oprawka żarówki E27 do produkcji oświetlenia

Parametry dodatkowe

Kategoria: Oprawki do żarówek E27 z dużym gwintem
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 - do wnętrz (bez ochrony)
kolor: brązowy
materiał: drewno
styl: rustykalny
gwint: E27
sposób montażu: do zawieszenia
stopień ochrony: IP20
materiał: drewno
gwint: E27
wymiary (Ø/wys.): 50 x 95 mm
waga: 0,1035 kg

video

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: