5 pozycji razem
oprawka-porcelanowa-e27-25995-biala
od 20,40 zł bez VAT
od 25,09 zł
Kod : 25995
oprawka-porcelanowa-e27-KPLPE272WBIA-biala
+ Następna
Kod : KPLPE272WBIA
oprawka-porcelanowa-e27-KPLPE40BIA-biala
od 33 zł bez VAT
od 40,59 zł
+ Następna
Kod : KPLPE40BIA
oprawka-porcelanowa-e14-KPLPE14BIA-biala
od 18,09 zł bez VAT
od 22,25 zł
Kod : KPLPE14BIA

Porcelanowe i ceramiczne oprawy żarówek od niepamiętnych czasów są popularnym elementem oświetlenia. Jest to jeden z popularnych produktów, wchodzących w komponenty do lamp z naszego szerokiego asortymentu, za pomocą którego można łatwo wykonać proste lampy lub zespoły oświetleniowe. Aby urozmaicić Twoją kreatywność oświetleniową, w naszym asortymencie znajdziesz również kolorowe ceramiczne i porcelanowe oprawy żarówek o różnych gwintach i kształtach.

#showmore#

Z jakiego materiału wykonano ceramiczne i porcelanowe oprawy żarówek?

Porcelanowe i ceramiczne oprawy żarówek wyprodukowano z naturalnego materiału. W wielu przypadkach oprawy porcelanowe i ceramiczne to efekt pracy rzemieślniczej włoskich mistrzów światła. Ceramika, której mieszankę w większości tworzy glina, to materiał, który wymaga powolnego i długiego wypalania. Wewnętrzne części elektroniczne oraz uchwyt ceramicznych i porcelanowych opraw żarówek wykonano z plastiku. Materiał termoplastyczny dobrze znosi wyższe temperatury i ma właściwości samogasnące.

Jakie gwinty ceramicznych i porcelanowych opraw żarówek znajdziesz w ofercie?

Oferujemy porcelanowe i ceramiczne oprawy żarówek o najpopularniejszych gwintach E27 i E14. Poniżej zamieszczamy wyjaśnienia pomocne przy wyborze:

  • Porcelanowe i ceramiczne oprawy żarówek E27 wyposażone są w gwint E27 o średnicy 27 mm, który nazywa się "dużym gwintem"
  • Ceramiczne i porcelanowe oprawy żarówek E14 wyposażone są w gwint o średnicy 14 mm, który często oznacza się jako "mały gwint"

Jakie inne właściwości mogą mieć ceramiczne i porcelanowe oprawy żarówek?

Porcelanowe i ceramiczne oprawy żarówek E27 i E14 mogą mieć także inne właściwości. W naszej ofercie znajdziesz również ceramiczne i porcelanowe oprawy żarówek z kołnierzem na abażur czy ceramiczne i porcelanowe oprawy żarówek z wyłącznikiem. Wyłącznik może być sznurkowy lub kołyskowy.