Porcelanowe i ceramiczne oprawy żarówek

Porcelanowe i ceramiczne oprawy żarówek są niezwykle estetyczne, odporne mechanicznie i temperaturowo. Charakteryzują się maszynowym lub rzemieślniczym wykonaniem, jasnymi, błyszczącymi kolorami i dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Ceramiczne i porcelanowe gniazda do żarówek zostały zaprojektowane tak, aby były kompatybilne ze wszystkimi żarówkami LED z naszej oferty, z którymi tworzą harmonijną całość.

Ceramiczne oprawy żarówek to jedne z najpopularniejszych części do produkcji lamp, za pomocą których można z łatwością tworzyć proste lampy lub całe zestawy oświetleniowe. Aby urozmaicić kreatywność w zakresie oświetlenia, oferujemy również kolorowe ceramiczne oprawy żarówek o różnych gwintach i kształtach. Ceramiczne oprawy do żarówek mogą oferować różne style w zależności od preferencji estetycznych i potrzeb przestrzeni. Szczególnie popularne są oprawy żarówek retro i vintage, które zostały wykonane głównie z naturalnych materiałów i reprezentują charakterystyczny styl architektoniczny i design.

#showmore#

Jaka jest różnica między porcelaną a ceramiką?

Porcelana to specjalny rodzaj ceramiki o większej odporności na ciepło i większej zawartości kaolinu. Jest ona produkowana razem z innymi składnikami, takimi jak kwarc, wapień i związki potasu. Ceramika może być porowata, podczas gdy porcelana jest gładka.

Z jakiego materiału wykonano ceramiczne i porcelanowe oprawy żarówek?

Są to materiały naturalne, a różnice między nimi opisano powyżej. Wewnętrzna elektronika oprawy ceramicznej wykonana jest z tworzywa sztucznego. Materiał termoutwardzalny jest bardzo odporny na podwyższone temperatury i ma właściwości ognioodporne.

Jakie gwinty ceramicznych opraw żarówek znajdziesz w ofercie?

Oferujemy porcelanowe i ceramiczne oprawy żarówek o najpopularniejszych gwintach. Poniżej zamieszczamy wyjaśnienia dotyczące różnic:

Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów znajdziesz w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda do żarówek.

7 pozycji razem
oprawka-porcelanowa-e27-25995-biala
od 19,90 zł bez VAT
od 24,48 zł
Kod : 25995
oprawka-porcelanowa-e27-KPLPE272WBIA-biala
od 28,59 zł bez VAT
od 35,17 zł
+ Następna
Kod : KPLPE272WBIA
oprawka-porcelanowa-e27-KPLPE40BIA-biala
od 32,21 zł bez VAT
od 39,62 zł
+ Następna
Kod : KPLPE40BIA
oprawka-porcelanowa-e14-KPLPE14BIA-biala
od 17,73 zł bez VAT
od 21,81 zł
Kod : KPLPE14BIA
Oprawka E27 z kablem 1,2 m i podsufitką Porcelain Color
od 108,56 zł bez VAT
od 133,53 zł
Kod : PDPBIRM01