Szanowni Klienci, informujemy że w poniedziałek 15.04.2024 r. infolinia będzie nieczynna. Zamówienia w tym dniu będa realizowane bez przeszkód. Przepraszamy za utrudnienia, zespół Luxifer.pl

Oprawka drewniana E27 Wood Elegant

Kod: KBL0210 KBL0310 KBL0110 Wybierz wariant
32,05 zł / szt 32,05 zł / szt 27,18 zł / szt od 27,18 zł / szt 26,06 zł bez VAT 26,06 zł bez VAT 22,10 zł bez VAT od 22,10 zł bez VAT
W magazynie W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
19.4.2024 19.4.2024 19.4.2024 Wybierz wariant

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Drewniana oprawka żarówki E27 o oznaczeniu Wood Elegant jest popularna ze względu na swój naturalny wygląd, wysoką techniczną jakość wykonania i dostępność kilku wersji kolorystycznych. Wykorzystując pozostałe części do produkcji lamp służy do tworzenia indywidualnych projektów oświetleniowych i produkcji lamp wiszących. Wyobraźnia, kreatywność i pragnienie wyjątkowości odgrywają dużą rolę w tworzeniu tych unikalnych rozwiązań oświetleniowych. Zainspiruj się.

Zastosowane materiały i komponenty

Ta drewniana oprawka żarówki z gwintem E27 została wykonana z prawdziwego drewna i komponentów z tworzywa termoutwardzalnego. Oprawka drewniana E27 nadaje wartościowy i naturalny wygląd w stylu rustykalnym, skandynawskim czy wiejskim. Na wygląd i właściwości świetlne produkowanego oświetlenia duży wpływ ma również wybór odpowiedniej żarówki LED z gwintem E27 (żarówka nie wchodzi w skład zestawu).

Jak wygląda montaż i podłączenie oprawki drewnianej E27 Wood Elegant?

Oprawka drewniana E27 Wood Elegant oferuje łatwy demontaż dzięki systemowi śrub. Instruktażowe #tablink#videa#video## i nasz artykuł jak podłączyć oprawkę żarówki, dostarczą potrzebnych informacji. Do produkcji oświetlenia polecamy także kable i przewody w oplocie tekstylnym 2x0,75 mm2 z naszej oferty. Jaki wybrać kabel do lampy i montażu opraw oświetleniowych określa także wybrana blokada i materiał oprawki. Do stożkowej plastikowej blokady, w którą drewniana oprawka żarówki E27 jest wyposażonawystarcza kabel 2x 0,75 mm.

Kable z naszej oferty gwarantują doskonałą kompatybilność produktowego designu. Jeśli wybierzesz inny typ kabla elektrycznego, musisz wziąć pod uwagę maksymalną średnicę kabla wynoszącą 6,6 mm, którą można przeciągnąć przez blokadę kabla.

Montaż oprawki drewnianej E27 Wood Elegant i podłączenie kabla elektrycznego powinny zostać wykonane przez osobę o odpowiednich kwalifikacjach. Do produkcji oświetlenia polecamy także uchwyty natynkowe do przymocowania i zawieszenia kabla a także podsufitki do lamp.

#sluzby#

Właściwości

  • Oprawka drewniana E27 Wood Elegant | 230 V
  • Maksymalna moc żarówki: 53 W
  • Otwór na kabel max. : ⌀ 10 mm | przy zastosowaniu blokady max: ⌀ 6,6 mm
  • Certyfikaty: CE | IMQ ENEC

Zastosowanie

  • Oprawka drewniana do żarówki E27
  • Drewniana oprawka żarówki E27 do produkcji oświetlenia

Parametry dodatkowe

Kategoria: Oprawki do żarówek E27 z dużym gwintem
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: biały, czarny, brązowy
materiał: drewno
styl: rustykalny
gwint: E27
sposób montażu: do zawieszenia
gwint: E27
wymiary (Ø/wys.): 65 x 50 mm
materiał: drewno
waga: 0,092 kg

video

video

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: