Szanowni Klienci, informujemy że w poniedziałek 15.04.2024 r. infolinia będzie nieczynna. Zamówienia w tym dniu będa realizowane bez przeszkód. Przepraszamy za utrudnienia, zespół Luxifer.pl

Oprawy żarówek vintage

Oprawy żarówek vintage dodają nostalgicznego uroku oświetleniu dzięki wyrafinowanym materiałom i wykończeniom. Są one jednym z części do produkcji lamp, które pozwalają na złożenie własnej lampy lub całego zestawu oświetleniowego. Oprawy żarówek vintage z naszej oferty są odpowiednim akcesorium dla tych, którzy chcą wnieść kawałek przeszłości do swojego wnętrza.

Wszystkie oprawy żarówek vintage wykonano z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić im wytrzymałość i trwałość. Oferujemy różnorodne kształty i wykończenia vintage, które czerpią inspirację z tradycyjnych opraw i wnoszą do wnętrz poczucie autentyczności i elegancji. Za ich pomocą możesz stworzyć wyjątkowe i klimatyczne oświetlenie, które oczaruje Twoje przestrzenie i wprowadzi je w styl vintage. Możesz wybierać spośród różnych kolorów i wykończeń, które wyglądają na używane lub zawierają elementy stylu vintage.

Nasze oprawy żarówek vintage zostały zaprojektowane z myślą o łatwej instalacji i użytkowaniu. Nadają się do żarówek LED o różnych kształtach i wykończeniach. Interesuje Cię konkretny materiał lub gwint? Odwiedź kategorię oprawki do żarówek E27 vintage lub metalowe oprawy żarówek, które najlepiej reprezentują styl vintage. Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów znajdziesz w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda do żarówek.

 

7 pozycji razem
oprawka-zarowki-loft-e27-KBL27ALBR-czarna-perlowa
od 43,25 zł bez VAT
od 53,20 zł
Kod : KBL27ALRA
Oprawka E27 z kablem 1 m i podsufitką Metal Elegant
od 103,83 zł bez VAT
od 127,71 zł
+ Następna
Kod : PDMVNRC04SERM1
Oprawka E27 z przewodem w sznurze 2XL 1,2 m i podsufitką Wood Longer Elegant
+ Następna
Kod : PDWN2410S50
Oprawka E27 z przewodem w sznurze 3XL 1,2 m i podsufitką Wood Longer Elegant
od 230,16 zł bez VAT
od 283,10 zł
+ Następna
Kod : PDWN3010S50
Oprawka E27 z przewodem w sznurze XL 1,2 m i podsufitką Wood Longer Elegant
+ Następna
Kod : PDWN1610S50