Bakelitowe oprawy żarówek

Bakelitowe oprawy żarówek są poszukiwanym elementem oświetlenia od niepamiętnych czasów. Korzystny koszt zakupu, niewielka waga, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wyraźne odwzorowanie kolorów w stylu retro to jedne z charakterystycznych cech tego materiału. Bakelitowe oprawy żarówek zostały zaprojektowane z myślą o kompatybilności ze wszystkimi żarówkami LED z naszej oferty, z którymi tworzą harmonijną całość.

Oprawy żarówek z bakelitu to jedne z najpopularniejszych części do produkcji lamp, za pomocą których można łatwo produkować proste oprawy lub całe zestawy oświetleniowe. Aby urozmaicić kreatywność w zakresie oświetlenia, oferujemy również kolorowe bakelitowe gniazda żarówek o różnych gwintach i kształtach. Bakelitowe oprawy żarówek mogą oferować różne style w zależności od preferencji estetycznych i potrzeb przestrzeni. Szczególnie popularne są oprawy żarówek retro, które są również wykonane z bakelitu i reprezentują charakterystyczny styl architektoniczny i design.

#showmore#

Z jakiego materiału wykonano bakelitowe oprawy żarówek?

Bakelitowe oprawy żarówek zostały wykonane z żywicy termoutwardzalnej. To lekki i wytrzymały materiał, który dobrze znamy z lat 50. i 60., gdy produkowano z niego radia i inne urządzenia elektryczne. Wewnętrzne części elektroniczne oraz uchwyt bakelitowych opraw żarówek wykonano z plastiku. Materiał termoutwardzalny jest bardzo odporny na wysokie temperatury i ma właściwości ognioodporne.

Jakie gwinty bakelitowych opraw żarówek znajdziesz w ofercie?

Oferujemy bakelitowe oprawy żarówek o najpopularniejszych gwintach. Poniżej zamieszczamy wyjaśnienia pomocne przy wyborze:

Jakie inne właściwości mogą mieć bakelitowe oprawy żarówek?

Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów znajdziesz w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda do żarówek.

6 pozycji razem
PL27BBLI 01
od 5,07 zł bez VAT
od 6,24 zł
+ Następna
Kod : PL27BNLI
oprawka-e27-z-kolnierzem-PL27BBTF-biala
+ Następna
Kod : PL27BNTF
oprawka-zarowki-z-wlacznikiem-PL27BBLIN-biala
od 16,28 zł bez VAT
od 20,02 zł
+ Następna
Kod : PL27BNLIN
oprawka-zarowki-z-wlacznikiem-PL27BBFIN-biala
od 18,09 zł bez VAT
od 22,25 zł
+ Następna
Kod : PL27BNFIN
oprawka-zarowki-e14-PL14BBLI-biala
od 5,43 zł bez VAT
od 6,68 zł
+ Następna
Kod : PL14BNLI
oprawka-e27-z-kolnierzem-PL14BBTF-biala
+ Następna
Kod : PL14BNTF