Oprawka bakelitowa E27 z wyłącznikiem Switch

Kod: PL27BBLIN PL27BNLIN Wybierz wariant
22,62 zł / szt 19,96 zł / szt od 19,96 zł / szt 18,39 zł bez VAT 16,23 zł bez VAT od 16,23 zł bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
18.7.2024 18.7.2024 Wybierz wariant

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Bakelitowa oprawka E27 z wyłącznikiem o oznaczeniu Switch jest popularna ze względu na swój funkcjonalny design produktu i techniczną jakość wykonania. Wykorzystując pozostałe części do produkcji lamp służy do tworzenia indywidualnych projektów oświetleniowych i produkcji lamp wiszących. Wyobraźnia, kreatywność i pragnienie wyjątkowości odgrywają dużą rolę w tworzeniu tych unikalnych rozwiązań oświetleniowych. Zainspiruj się.

Zastosowane materiały i komponenty

Oprawka E27 z wyłącznikiem została wykonana z tworzywa termoutwardzalnego. Materiał ten jest lekki, matowy i odporny na wysoką temperaturę. Na wygląd i właściwości świetlne produkowanego oświetlenia duży wpływ ma również wybór odpowiedniej żarówki LED z gwintem E27 (żarówka nie wchodzi w skład zestawu). Bakelitowa oprawka żarówki z wyłącznikiem E27 Switch jest dostarczana bez blokady kabla. Z naszego asortymentu polecamy stożkową plastikową blokadę kabla.

Jak wygląda montaż i podłączenie oprawki E27 Switch?

Oprawka bakelitowa E27 z wyłącznikiem Switch oferuje łatwy demontaż dzięki systemowi śrub. Instruktażowe #tablink#videa#video## i nasz artykuł jak podłączyć oprawkę żarówki, dostarczą potrzebnych informacji. Do produkcji oświetlenia polecamy także kable i przewody w oplocie tekstylnym 2x0,75 mm2 z naszej oferty. Jaki wybrać kabel do lampy i montażu opraw oświetleniowych określa także wybrana blokada i materiał oprawki. Do plastikowej blokady, którą trzeba kupić jako asortyment dodatkowy, wystarcza kabel 2x 0,75 mm.

Kable z naszej oferty gwarantują doskonałą kompatybilność produktowego designu. Jeśli wybierzesz inny typ kabla elektrycznego, musisz wziąć pod uwagę maksymalną średnicę kabla wynoszącą 6,6 mm, którą można przeciągnąć przez blokadę kabla.

Montaż oprawki z wyłącznikiem E27 Switch i podłączenie kabla elektrycznego powinny zostać wykonane przez osobę o odpowiednich kwalifikacjach. Do produkcji oświetlenia polecamy także uchwyty natynkowe do przymocowania i zawieszenia kabla a także podsufitki do lamp.

#sluzby#

Właściwości

  • Oprawka żarówki z wyłącznikiem E27 Switch | 230 V
  • Maksymalna moc żarówki: 53 W
  • Otwór na kabel max. : ⌀ 10 mm | przy zastosowaniu blokady max: ⌀ 6,6 mm
  • Certyfikaty: CE | IMQ ENEC

Zastosowanie

  • Oprawka żarówki z wyłącznikiem E27 do produkcji oświetlenia

Parametry dodatkowe

Kategoria: Oprawki do żarówek E27 z dużym gwintem
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 - do wnętrz (bez ochrony)
kolor: biały, czarny
materiał: bakelit
styl: retro
gwint: E27
Specyficzne funkcje: z wyłącznikiem
sposób montażu: do zawieszenia
stopień ochrony: IP20
materiał: bakelit
gwint: E27
wymiary (Ø/wys.): 40 x 79 mm
waga: 0,0762 kg

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: