Oprawka bakelitowa E27 z kołnierzem do klosza Shadeholder

Kod: PL27BBTF PL27BNTF PL27BOTF Wybierz wariant
14,33 zł / szt 9,85 zł / szt 14,33 zł / szt od 9,85 zł / szt 11,65 zł bez VAT 8,01 zł bez VAT 11,65 zł bez VAT od 8,01 zł bez VAT
W magazynie W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 Wybierz wariant

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Oprawka żarówki bakelitowa E27 z kołnierzem o oznaczeniu Shadeholder jest popularna ze względu na swój funkcjonalny design produktu i techniczną jakość wykonania. Cechą charakterystyczną oprawki bakelitowej E27 z kołnierzem zewnętrznym jest możliwość montażu wybranego klosza, który mocowany jest do oprawki za pomocą gwintowanego pierścienia. Wykorzystując pozostałe części do produkcji lamp oprawka bakelitowa E27 służy do tworzenia indywidualnych projektów oświetleniowych i produkcji lamp wiszących. Wyobraźnia, kreatywność i pragnienie wyjątkowości odgrywają dużą rolę w tworzeniu tych unikalnych rozwiązań oświetleniowych. Zainspiruj się.

Zastosowane materiały i komponenty

Oprawka E27 z kołnierzem została wykonana z bakelitu i zawiera również elementy z tworzywa termoutwardzalnego. Materiał bakelitowy został nazwany na cześć jego wynalazcy. Jest to żywica termoutwardzalna, która przypomina telefony, radia i inne przedmioty z lat 50. i 60. Materiał ten jest bardzo lekki, trwały i oferuje wspaniałe kolory. Na wygląd i właściwości świetlne produkowanego oświetlenia duży wpływ ma również wybór odpowiedniej żarówki LED z gwintem E27 (żarówka nie wchodzi w skład zestawu). Bakelitowa oprawka do żarówki E27 z kołnierzem Shadeholder jest dostarczana bez blokady kabla. Z naszego asortymentu polecamy stożkową plastikową blokadę kabla.

Jak wygląda montaż i podłączenie bakelitowej oprawki z kołnierzem do klosza E27 Shadeholder?

Bakelitowa oprawka E27 z kołnierzem Shadeholder oferuje łatwy demontaż dzięki systemowi śrub. Instruktażowe #tablink#videa#video## i nasz artykuł jak podłączyć oprawkę żarówki, dostarczą potrzebnych informacji. Do produkcji oświetlenia polecamy także kable i przewody w oplocie tekstylnym 2x0,75 mm2 z naszej oferty. Jaki wybrać kabel do lampy i montażu opraw oświetleniowych określa także wybrana blokada i materiał oprawki. Do plastikowej blokady, którą trzeba kupić jako asortyment dodatkowy, wystarcza kabel 2x 0,75 mm.

Kable z naszej oferty gwarantują doskonałą kompatybilność produktowego designu. Jeśli wybierzesz inny typ kabla elektrycznego, musisz wziąć pod uwagę maksymalną średnicę kabla wynoszącą 6,6 mm, którą można przeciągnąć przez blokadę kabla.

Montaż oprawki bakelitowej E27 Shadeholder i podłączenie kabla elektrycznego powinny zostać wykonane przez osobę o odpowiednich kwalifikacjach. Do produkcji oświetlenia polecamy także uchwyty natynkowe do przymocowania i zawieszenia kabla a także podsufitki do lamp.

#sluzby#

Właściwości

  • Bakelitowa oprawka żarówki z gwintem E27 Shadeholder | 230 V
  • Maksymalna moc żarówki: 53 W
  • Otwór na kabel max. : ⌀ 10 mm | przy zastosowaniu blokady max: ⌀ 6,6 mm
  • Certyfikaty: CE | IMQ ENEC

Zastosowanie

  • Oprawka bakelitowa E27
  • Bakelitowa oprawka żarówki E27 do produkcji oświetlenia

Parametry dodatkowe

Kategoria: Oprawki do żarówek E27 z dużym gwintem
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 - do wnętrz (bez ochrony)
kolor: biały, czarny, złoty
materiał: bakelit
styl: retro
gwint: E27
Specyficzne funkcje: z kołnierzem
sposób montażu: do zawieszenia
stopień ochrony: IP20
gwint: E27
waga: 0,0722 kg

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: