Bakelitowe oprawki do żarówek E27

Bakelitowe oprawki do żarówek E27 z dużym gwintem o średnicy 27 mm to popularny element oświetleniowy od niepamiętnych czasów. Korzystny koszt zakupu, niska waga, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i błyszczące odwzorowanie kolorów w stylu retro to jedne z charakterystycznych cech tego materiału. Bakelitowe oprawki E27 zostały zaprojektowane jako kompatybilne oprawki dla wszystkich żarówek LED E27 z dużym gwintem z naszej oferty, z którymi tworzą harmonijną całość.

Bakelitowe oprawki do żarówek E27 zostały wykonane z żywicy termoutwardzalnej. Jest to lekki i wytrzymały materiał, który dobrze znamy z lat 50. i 60., gdy produkowano z niego radia i inne urządzenia elektryczne. Bakelitowe oprawki E27 to jedne z najpopularniejszych części do produkcji lamp, za pomocą których można łatwo wyprodukować proste lampy lub całe zespoły oświetleniowe. Aby idealnie urozmaicić Twoją czynność twórczą, w naszej ofercie można znaleźć także kolorowe bakelitowe oprawki do żarówek E27 o różnych gwintach i kształtach. Czy duży gwint o średnicy 27 mm nie pasuje do Twojego projektu oświetleniowego? Odkryj bakelitowe oprawki E14, które mają mniejszy rozmiar przy zachowaniu podobnego znaczenia estetycznego i funkcjonalnego.

Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów można znaleźć w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda żarówek lub przejść do zbiorczej kategorii produktów, w której znajdują się tylko wszystkie bakelitowe oprawy żarówek.

4 pozycji razem
PL27BBLI 01
od 5,15 zł bez VAT
od 6,33 zł
+ Następna
Kod : PL27BNLI
oprawka-e27-z-kolnierzem-PL27BBTF-biala
+ Następna
Kod : PL27BNTF
oprawka-zarowki-z-wlacznikiem-PL27BBLIN-biala
od 16,56 zł bez VAT
od 20,37 zł
+ Następna
Kod : PL27BNLIN
oprawka-zarowki-z-wlacznikiem-PL27BBFIN-biala
od 18,40 zł bez VAT
od 22,63 zł
+ Następna
Kod : PL27BNFIN