6 pozycji razem

Silikonowe oprawy żarówek od niepamiętnych czasów są popularnym elementem oświetlenia. Jest to jeden z popularnych produktów, wchodzących w komponenty do lamp z naszego szerokiego asortymentu, za pomocą którego można łatwo wykonać proste lampy lub zespoły oświetleniowe. Aby urozmaicić Twoją kreatywność oświetleniową, w naszym asortymencie znajdziesz również kolorowe silikonowe oprawy żarówek o różnych gwintach i kształtach.

#showmore#

Z jakiego materiału wykonano silikonowe oprawy żarówek?

Silikonowe oprawy żarówek. jak sama nazwa wskazuje, wykonane są z bardzo trwałego materiału jakim jest silikon. Jest on bardzo popularny, ponieważ jest niemal niezniszczalny. Dodatkowo daje możliwość tworzenia różnych połączeń kolorystycznych opraw żarówek. Wewnętrzne części elektroniczne oraz uchwyt silikonowych opraw żarówek wykonano z plastiku. Materiał termoplastyczny dobrze znosi wyższe temperatury i ma właściwości samogasnące.

Jakie gwinty silikonowych opraw żarówek znajdziesz w ofercie?

Oferujemy silikonowe oprawy żarówek o najpopularniejszych gwintach E27 i E14. Poniżej zamieszczamy wyjaśnienia pomocne przy wyborze:

  • silikonowe oprawy żarówek E27 wyposażone są w gwint E27 o średnicy 27 mm, który nazywa się "dużym gwintem"
  • silikonowe oprawy żarówek E14 wyposażone są w gwint o średnicy 14 mm, który często oznacza się jako "mały gwint"

Jakie inne właściwości mogą mieć silikonowe oprawy żarówek?

Silikonowe oprawy żarówek E27 i E14 mogą mieć także inne właściwości. W naszej ofercie znajdziesz również silikonowe oprawy żarówek z kołnierzem na abażur czy silikonowe oprawy żarówek z wyłącznikiem. Wyłącznik może być sznurkowy lub kołyskowy.