Silikonowe oprawki do żarówek E27

Silikonowe oprawki do żarówek E27 z dużym gwintem o średnicy 27 mm wyróżniają się przede wszystkim korzystnym kosztem zakupu, niską wagą, doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szeroką paletą pastelowych kolorów. Silikonowe oprawki E27 zostały zaprojektowane tak, by stanowić kompatybilną oprawkę dla wszystkich żarówek LED E27 z dużym gwintem z naszej oferty, z którymi tworzą harmonijną całość.

Silikonowe oprawki do żarówek E27 zostały wykonane z tworzywa termoutwardzalnego. Estetykę zapewnia silikonowa obudowa. Silikon to lekki i wytrzymały materiał, który jest przyjemny w dotyku. Silikonowe oprawki do żarówek E27 to jedne z najpopularniejszych części do produkcji lamp, za pomocą których z łatwością można wykonać proste lampy lub całe zespoły oświetleniowe. Aby idealnie urozmaicić Twoją działalność twórczą, w naszym asortymencie znajdziesz również kolorowe silikonowe oprawki do żarówek E27 o różnych kształtach.

Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów można znaleźć w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda żarówek lub przejść do zbiorczej kategorii produktów, w której znajdują się tylko wszystkie silikonowe oprawy żarówek.

5 pozycji razem