Szanowni Klienci, informujemy że w poniedziałek 15.04.2024 r. infolinia będzie nieczynna. Zamówienia w tym dniu będa realizowane bez przeszkód. Przepraszamy za utrudnienia, zespół Luxifer.pl

Haczyk na kable (2x0,75 mm i 3x0,75 mm) sufitowy do decentralizacji - drewniany

Kod: KDCGL01 KDCGL04 Wybierz wariant
14,10 zł / szt 16,45 zł / szt od 14,10 zł / szt 11,46 zł bez VAT 13,37 zł bez VAT od 11,46 zł bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
19.4.2024 19.4.2024 Wybierz wariant

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Drewniany haczyk na kable jest niezwykle eleganckim i gustownym dodatkiem do wszystkich kabli z instalacji elektrycznej natynkowej, kabli wiszących oraz przewieszonych. Doskonale pasuje do naszych ozdobnych kabli w oplocie i innych przewodów elektrycznych do Ø8 mm. Jeśli wybierzesz kable z naszej oferty skorzystaj z doskonałej kompatybilności z kablami typu:

 • 2x 0,75 mm - wszystkie typy naszych kabli w oplocie tekstylnym
 • 3x 0,75 mm - wszystkie typy naszych kabli w oplocie tekstylnym

Drewniany sufitowy hak na kabel to uniwersalny dodatek, który sprawia, że ogólny wygląd instalacji elektrycznej natynkowej nabiera nowego wymiaru. Dodatkowo umożliwia przesunięcie zawieszenia lampy sufitowej względem miejsca montażu podsufitki do lampy. Wszystkie kreatywne dusze będą z pewnością zachwycone możliwością wyboru z kilku kolorów sufitowych haczyków do kabli, dzięki czemu odpowiednio dobrany kolor dodatkowo podkreśli szczegóły projektu oświetleniowego lub instalacji elektrycznej natynkowej.  Wykaż się kreatywnością i znajdź swój doskonały design dzięki ozdobnemu sufitowemu haczykowi na kable.

Haczyk do przewodów wykonano w 100% z drewna. Wyprodukowano go w sposób rzemieślniczy ręcznie przez włoskich mistrzów światła w toskańskich pracowniach na południu Włoch. Dzięki niewielkiemu kształtowi i Ø19 mm prezentuje się naprawdę elegancko. Sufitowy hak do przewodów elektrycznych można wykorzystać do montażu na powierzchniach takich jak drewno, mur, beton lub płyta gipsowo-kartonowa.

Drewniany sufitowy haczyk na kable oferowany jest w następujących wariantach kolorystycznych:

 • drewno naturalne
 • imitacja drewna wenge

Montaż

Drewniany hak sufitowy na kabel umożliwia łatwy montaż. W wybranej powierzchni należy wywiercić otwór Ø4 mm, a następnie włożyć kołek. Na koniec należy dokręcić hak na kable do powierzchni za pomocą wkrętu. W skład zestawu haczyka na kable wchodzi wkręt i kołek.

Specyfikacja

 • Drewniany hak na kabel
 • Materiał: drewno
 • Średnica: 19 mm
 • Wysokość: 28 mm
 • Zestaw zawiera: haczyk, wkręt i kołek Ø4 mm

Zastosowanie

 • Prowadzenie kabli na suficie
 • Hak do zawieszenia lampy

Parametry dodatkowe

Kategoria: Uchwyty do kabli i klipsy do kabli na ścianę
Gwarancja: 2 lata
kolor: brązowy
materiał: drewno
waga: 0,0071 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: