Szanowni Klienci, informujemy że w poniedziałek 15.04.2024 r. infolinia będzie nieczynna. Zamówienia w tym dniu będa realizowane bez przeszkód. Przepraszamy za utrudnienia, zespół Luxifer.pl

Podsufitka do lamp drewniana Ø88 mm

Kod: KRL88FC01 KRL88FC04 Wybierz wariant
50,01 zł / szt 67,29 zł / szt od 50,01 zł / szt 40,66 zł bez VAT 54,71 zł bez VAT od 40,66 zł bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
19.4.2024 19.4.2024 Wybierz wariant

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Drewniana podsufitka do lampy o średnicy zaledwie Ø88 mm wyróżnia się swoim rzemieślniczym ręcznym wykonaniem, designem i wysoką jakością techniczną. Ta podsufitka do lampy drewniana została wyprodukowana w sposób tradycyjny ręcznie we Włoszech przez włoskich mistrzów światła. Należy do najpopularniejszych komponentów do tworzenia opraw oświetleniowych, za pomocą których można stworzyć oświetlenie z dużym naciskiem na swoje indywidualne wymagania, gust i design. Produkt ten, który można zastosować jako podsufitkę do lampy wiszącej lub maskownicę do lampy ściennej, jest elementem estetycznym, który pełni funkcję połączenia kablowego między oprawą oświetleniową a przewodem elektrycznym. Drewniana podsufitka do lampy lub innego rodzaju oprawy oświetleniowej oferuje miłośnikom designu możliwość wyboru z kilku wersji kolorystycznych. Wygląd podsufitki drewnianej lub całej oprawy oświetleniowej, której elementem będzie ta osłona sufitowa lub ścienna, podkreśli również wybór odpowiedniego kabla w oplocie. Pobudź swoją kreatywność podczas tworzenia opraw oświetleniowych, korzystając z naszego wyjątkowego asortymentu komponentów.

Ten typ rustykalnej podsufitki lampy został wykonany z drewna. Proces produkcji drewnianej maskownicy lampy polega w pełni na pracy ręcznej i przebiega w toskańskich pracowniach rzemieślniczych na południu Włoch. Dzięki temu każda podsufitka drewniana stanowi całkowicie oryginalny i wyjątkowy element wystroju wnętrza.

O jakość podsufitki z drewna do lamp oraz jej produkcji zadbali włoscy mistrzowie światła. Produkt oferowany jest w następujących wariantach kolorystycznych:

  • drewno naturalne
  • imitacja drewna wenge

Montaż

Podsufitkę drewnianą o średnicy Ø88 mm do żyrandola lub innego typu oprawy oświetleniowej można łatwo zdemontować dzięki systemowi śrub. Ponieważ maskownica sufitowa do lampy będzie podłączana do kabla elektrycznego, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Montaż na powierzchni takiej jak drewno, mur lub płyta gipsowo-kartonowa, jest wykonywany przy użyciu standardowej procedury montażowej. Śruby i kołki do montażu na ścianie lub suficie nie wchodzą w skład zestawu.

Specyfikacja

  • Podsufitka drewniana do lampy lub żyrandola
  • Średnica: Ø88 mm
  • 220-250 V
  • Certyfikat: CE
  • Stopień ochrony: IP20

Zastosowanie

  • Podsufitka do żyrandola
  • Maskownica do lampy

Parametry dodatkowe

Kategoria: Maskownice do lamp sufitowych - jednootworowe
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: brązowy
materiał: drewno
liczba otworów dolnych: 1
wymiary (Ø): 88mm
średnica otworu na kabel: 10 mm
waga: 0,09 kg

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: