Puszka natynkowa drewniana Ø88 mm - z czterema otworami

Kod: KRL88SF4L01
56,97 zł / szt 46,32 zł bez VAT
W magazynie
Możemy doręczyć do:
30.5.2024

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Puszka elektryczna natynkowa z drewna z czterema otworami bocznymi i o średnicy zaledwie Ø88mm wyróżnia się swoim nowoczesnym designem, zastosowanymi materiałami i wysoką jakością techniczną. Ta puszka natynkowa z drewna została wyprodukowana w sposób tradycyjny ręcznie we Włoszech przez włoskich mistrzów światła. To jeden z najpopularniejszych komponentów do tworzenia opraw oświetleniowych, za pomocą których można stworzyć oświetlenie z dużym naciskiem na swoje indywidualne wymagania, gust i design. Puszka elektryczna natynkowa pełni funkcję estetyczną jako element łączący wiele przewodów elektrycznych. Można ją wykorzystać zwłaszcza w przypadku dużych instalacji oświetleniowych lub przy prowadzeniu instalacji elektrycznej natynkowej. Drewniana puszka elektryczna natynkowa oferuje miłośnikom designu możliwość wyboru z kilku wersji kolorystycznych. Wygląd drewnianej puszki elektrycznej natynkowej lub całej oprawy oświetleniowej, której elementem będzie ta puszka elektryczna, podkreśli również wybór odpowiedniego kabla w oplocie. Pobudź swoją kreatywność podczas tworzenia opraw oświetleniowych, korzystając z naszego wyjątkowego asortymentu komponentów.

Ten typ puszki natynkowej został wykonany z drewna. Proces produkcji drewnianej puszki elektrycznej polega w pełni na pracy ręcznej i przebiega w toskańskich pracowniach rzemieślniczych na południu Włoch. Dzięki temu każda drewniana puszka natynkowa stanowi całkowicie oryginalny i wyjątkowy element wystroju wnętrza.

O jakość puszki elektrycznej z drewna z czterema otworami bocznymi na kable oraz jej produkcji zadbali włoscy mistrzowie światła. Produkt jest oferowany w następujących wariantach kolorystycznych:

  • drewno naturalne

Montaż

Drewnianą puszkę natynkową z czterema wejściami kabla bocznymi i średnicą Ø88 mm można łatwo zdemontować dzięki systemowi śrub. Ponieważ puszka natynkowa będzie podłączana do kabla elektrycznego, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Montaż na powierzchni takiej jak drewno, mur lub płyta gipsowo-kartonowa, jest wykonywany przy użyciu standardowej procedury montażowej. Śruby i kołki do montażu na ścianie lub suficie nie wchodzą w skład zestawu.

Specyfikacja

  • Puszka natynkowa drewniana z czterema otworami bocznymi
  • W skład zestawu wchodzą zaślepki otworów bocznych
  • Średnica: Ø88 mm
  • 220-250 V
  • Certyfikat: CE
  • Stopień ochrony: IP20

Zastosowanie

  • Puszka natynkowa do lampy
  • Puszka elektryczna do lampy

Parametry dodatkowe

Kategoria: Maskownice do lamp rozgałęziające
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: brązowy
materiał: drewno
wymiary (Ø): 88mm
średnica otworu na kabel: 10mm
waga: 0,09 kg

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: