Oprawki ceramiczne E27

Oprawki ceramiczne E27 z dużym gwintem o średnicy 27 mm oferują wiele wariantów kolorystycznych i perfekcyjne wykonanie rzemieślnicze lub maszynowe oraz porowatą lub gładką powierzchnię. Oprawki ceramiczne E27 zostały zaprojektowane jako kompatybilne oprawki dla wszystkich żarówek LED E27 z dużym gwintem z naszej oferty, z którymi tworzą harmonijną całość.

Oprawki ceramiczne E27 zostały wykonane z naturalnych materiałów, takich jak kaolin, kwarc, wapień i związki potasu. Finalny produkt uzupełniają komponenty z tworzywa termoutwardzalnego. Oprawki ceramiczne E27 to jedne z najpopularniejszych części do produkcji lamp, za pomocą których można z łatwością wykonać proste lampy lub całe zespoły oświetleniowe. Aby doskonale urozmaicić Twoje działania twórcze, w naszej ofercie znajdziesz również kolorowe oprawki ceramiczne E27 o różnych kształtach. Duży gwint o średnicy 27 mm nie pasuje do twojego projektu oświetleniowego? Odkryj ceramiczne oprawki E14 o mniejszych wymiarach przy zachowaniu podobnego znaczenia estetycznego i funkcjonalnego.

Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów można znaleźć w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda żarówek lub przejść do zbiorczej kategorii produktów, w której znajdują się tylko wszystkie porcelanowe i ceramiczne oprawy żarówek.

3 pozycji razem