Lampy wiszące rustykalne

Rustykalne lampy wiszące to popularny element oświetlenia wnętrz. Ich wyrafinowany styl staje się dziś coraz bardziej popularny. Najlepsi współcześni projektanci w ramach kolekcji rustykalnych lamp wiszących wprowadzają na rynek unikalne produkty o doskonałych kształtach i wyglądzie szlachetnych materiałów. Efektem tego są rustykalne lampy wiszące, które nadają się do dekoracyjnego oświetlenia wnętrz i przestrzeni zewnętrznych. Uwolnij swoją wyobraźnię i wypróbuj nasze rustykalne lampy wiszące o niepowtarzalnym wyglądzie.

#ShowMore#

Jak wybrać rustykalną lampę wiszącą?

Rustykalne lampy wiszące należą do kategorii oświetlenia sufitowego. Możliwe jest zatem wykorzystanie ich rustykalnego designu do tych samych potrzeb, co w przypadku tradycyjnych lamp sufitowych. Design lamp wiszących rustykalnych przyciągnie uwagę szerokiego grona odbiorców. Oczywistością jest również wysoka jakość wykonania fabrycznego oraz zastosowanie materiałów takich jak metal, szkło, porcelana czy ceramika.

Do jakiego rodzaju oświetlenia nadają się rustykalne lampy wiszące?

Rustykalne lampy wiszące sprawdzają się jako oświetlenie główne lub dekoracyjne. Wybór odpowiedniej oprawy oświetleniowej do wybranej przestrzeni zależy od wielu czynników, jednak ogólnie można powiedzieć, że lampy wiszące o rustykalnym wyglądzie nadają się do zastosowania jako oświetlenie główne lub dekoracyjne jako:

  • lampy rustykalne do salonu
  • lampy rustykalne do sypialni
  • lampy rustykalne do kuchni

Mogą mieć one również szerokie zastosowanie w lokalach takich jak bary, restauracje, kawiarnie itd. Celem rustykalnego oświetlenia sufitowego jest podniesienie ogólnego stylu i komfortu użytkowania pomieszczeń, w których się ono znajduje.

Jakie są parametry techniczne rustykalnych lamp wiszących?

Rustykalne lampy wiszące podłącza się do sieci elektrycznej za pomocą podsufitki. Dla większej elastyczności podłączenia można też zastosować lampy rustykalne z kablem i wtyczką. W naszej ofercie można znaleźć zarówno rustykalne lampy wiszące wewnętrzne, jak i zewnętrzne o podwyższonej klasie ochrony IP. Rustykalne lampy wiszące zewnętrzne wytrzymują wszystkie typowe warunki pogodowe.

Do jakich celów najlepiej nadają się rustykalne lampy wiszące?

Rustykalne lampy wiszące na żarówki z kablem w oplocie tekstylnym są stosowane głównie jako oświetlenie sufitowe. Mogą one pełnić rolę oświetlenia głównego lub dekoracyjnego. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy kilka modeli, kształtów i designów lamp rustykalnych z kablem. Lampy rustykalne na żarówkę z kablem mają niepowtarzalny wygląd, który doskonale kształtuje ogólną atmosferę i komfort oświetleniowy wnętrz.

Jakie materiały i kolory zastosowano w rustykalnych lampach wiszących?

Oferujemy rustykalne lampy wiszące o różnym wyglądzie. Oczywiście dostępne są lampy wiszące metalowe, porcelanowe i ceramiczne. Wykończenie powierzchni może być błyszczące i matowe, może mieć również postać szczotkowanego metalu. Różnorodna jest również gama kolorów rustykalnych lamp wiszących z kablem i podsufitką. Od klasycznej czerni i bieli po pastelowe kolory czy kolory metali takich jak miedź, mosiądz i tytan.

Jakie akcesoria można dokupić?

Do rustykalnych lamp wiszących oferujemy żarówki E14 oraz E27 o różnych rozmiarach, designie, kształtach i funkcjach. Wystarczy tylko dokonać wyboru. Jeśli chcesz dodatkowo ulepszyć wybrane lampy, oferujemy szereg komponentów oświetleniowych, w których z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Wyjątkowość, którą wnoszą rustykalne lampy wiszące

Rustykalne lampy wiszące są produkowane przez włoskich mistrzów światła. Jakość kolekcji oświetlenia rustykalnego jest wyjątkowa. Materiały użyte do montażu lamp zostały starannie dobrane. Znajdź w swoim projekcie miejsce dla naszych wyjątkowych opraw oświetleniowych.

 

5 pozycji razem
Lampa drewniana E27 z kloszem UFO
od 215,68 zł bez VAT
od 265,29 zł
+ Następna
Kod : PDL2117RN06LPWUFONAT
Lampa na sznurze E27 Wood z dwoma oprawkami
od 354,64 zł bez VAT
od 436,21 zł
+ Następna
Kod : SPL012CLS24-20
Lampa pająk Spider Wood z czterema oprawkami E27
od 538,48 zł bez VAT
od 662,33 zł
Kod : SPL114RN06DCGL
Lampa z rafii E27 Cilindro
od 248,23 zł bez VAT
od 305,32 zł
+ Następna
Kod : PDL01RN06RNGC
22328 pseel02bism01dd24ma01 01 Kod : PSENESX08DD24MA02