Metalowa oprawa punktowa GU10 z kablem do zawieszenia Puntospot
Kod: PDMGUTISRM03-L PDMGURASRM04-L PDMGUOTSVNERM42-L Wybierz wariantOpis szczegółowy produktu
Metalowa oprawa punktowa GU10 z kablem do zawieszenia o oznaczeniu Puntospot to lampa sufitowa wisząca z naciskiem na maksymalną indywidualizację. Dzięki swojej wszechstronności nadaje się zarówno do instalacji stałych, jak i tymczasowych lub eksperymentalnego oświetlenia. Design produktu Made in Italy gwarantuje pierwszorzędny wygląd i jakość wykonania poszczególnych komponentów o wyrafinowanej eleganckiej metalowej powierzchni.
Z jakich elementów składa się metalowa oprawka GU10 z kablem i podsufitką do zawieszenia Puntospot?
Aby stworzyć atrakcyjny i harmonijny design produktu, starannie dobrano precyzyjnie wykonane komponenty. Razem tworzą one kompaktową i funkcjonalną całość, w której każdy element przyczynia się nie tylko do estetyki, ale także do maksymalnej niezawodności i wygody użytkowania produktu.
- Żarówka GU10 – typu mini o oznaczeniu CAGU10R11 umożliwia osiągnięcie oświetlenia punktowego.
- Oprawka żarówki GU10 – jest wykonana z metalowego materiału, który jest wytrzymały i, w zależności od wybranego koloru lub wykończenia powierzchni, ma również elegancki, wyrafinowany lub kunsztowny wygląd. Wykończenie powierzchni o gładkim lub optycznie rowkowanym designie w wersji błyszczącej, matowej lub satynowej jest idealnym wyborem do nowoczesnych i wizualnie dopracowanych wnętrz.
- Kabel tekstylny 2x 0,75 mm o długości ≈ 1,3 m – o okrągłym wykonaniu i wariantach kolorystycznych, które perfekcyjnie pasują do pozostałych komponentów. Długość można łatwo dostosować do potrzeb pomieszczenia poprzez skrócenie.
- Podsufitka do łatwego podłączenia do obwodu elektrycznego – dzięki metalowej konstrukcji i wyrafinowanemu wykończeniu nadaje oprawie profesjonalny i stylowy wygląd.
Aby zapewnić elastyczne i indywidualne mocowanie, zawieszanie lub inne sposoby montażu oprawki żarówki Puntospot, zalecamy stosowanie specjalnie zaprojektowanych uchwytów i blokad systemu COMPACT-62. Elementy te zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić nie tylko solidne i bezpieczne mocowanie, ale także maksymalną elastyczność podczas instalacji.
Świetna wiadomość na koniec. Chcesz innych połączeń kolorystycznych do swojego projektu? Odwiedź zakładkę #tablink#diy#Do It Yourself##, gdzie łatwo dowiesz się, z jakich elementów składa się oprawa punktowa GU10 z kablem do zawieszenia Puntospot. Ich rozmieszczenie i konfigurację możesz łatwo dostosować do własnych potrzeb.
#text_banner#
#DIY-start#
DIY – WŁASNY MONTAŻ PRODUKTU
Nasze oprawy oświetleniowe wspierają Twoją kreatywność i zdolności twórcze. Wykorzystaj części do produkcji lamp, aby stworzyć oryginalne i niepowtarzalne produkty oświetleniowe. Poniżej pokazujemy każdą oprawę oświetleniową rozłożoną na poszczególne części i elementy, a to od Ciebie zależy, czy niektóre komponenty zastąpisz innymi, które lepiej odpowiadają Twoim wyobrażeniom. Jeśli nie czujesz się na siłach, aby samodzielnie złożyć oprawę oświetleniową, możesz skorzystać z naszej usługi produkcja opraw oświetleniowych dekoracyjnych z kabli w oplocie i akcesoriów
#DYI-components-start#
-
brąz szczotkowany
- Części do produkcji lamp: Metalowa oprawka do żarówki GU10 Metalot, Kolor: brąz szczotkowany, Żarówka: bez żarówki
- Osłony lamp: Metalowa podsufitka do lampy Metalino | Ø 83 mm, Kolor: brąz szczotkowany, Blokada kabla: stożkowa
- Uchwyty na kable: Metalowa blokada kabla M10 do przewodów Ø 5-8 mm Cylindrical, Kolor: brąz szczotkowany
- Kable elektryczne do lamp: Przewód w oplocie w paski 2x0,75 mm Vertigo ERM42 | błyszczący,
- Akcesoria do taśm LED: Szybkozłączka elektryczna WAGO 221-412 2x4 mm²,
- Żarówki LED: Żarówka LED GU10 MINI 3.2W, Temperatura barwowa kelwinów: 2700 K
-
miedź szczotkowana
- Żarówki LED: Żarówka LED GU10 MINI 3.2W, Temperatura barwowa kelwinów: 2700 K
- Akcesoria do taśm LED: Szybkozłączka elektryczna WAGO 221-412 2x4 mm²,
- Uchwyty na kable: Metalowa blokada kabla M10 do przewodów Ø 5-8 mm Cylindrical, Kolor: miedź szczotkowana
- Osłony lamp: Metalowa podsufitka do lampy Metalino | Ø 83 mm, Kolor: miedź szczotkowana, Blokada kabla: stożkowa
- Części do produkcji lamp: Metalowa oprawka do żarówki GU10 Metalot, Kolor: miedź szczotkowana, Żarówka: bez żarówki
- Kable elektryczne do lamp: Czarny przewód w oplocie 2x0,75 mm RayonGloss RM04 | błyszczący,
-
tytan szczotkowany
- Kable elektryczne do lamp: Szary przewód w oplocie 2x0,75 mm RayonGloss RM03 | błyszczący,
- Osłony lamp: Metalowa podsufitka do lampy Metalino | Ø 83 mm, Kolor: tytan szczotkowany, Blokada kabla: stożkowa
- Uchwyty na kable: Metalowa blokada kabla M10 do przewodów Ø 5-8 mm Cylindrical, Kolor: tytan szczotkowany
- Akcesoria do taśm LED: Szybkozłączka elektryczna WAGO 221-412 2x4 mm²,
- Żarówki LED: Żarówka LED GU10 MINI 3.2W, Temperatura barwowa kelwinów: 2700 K
- Części do produkcji lamp: Metalowa oprawka do żarówki GU10 Metalot, Kolor: tytan szczotkowany, Żarówka: bez żarówki
#DIY-konec#
Rysunek techniczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | forward-lampy-punktowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| EAN: | Wybierz wariant |
| napięcie zasilania: | AC | 230 V |
| stopień ochrony: | IP20 - do wnętrz (bez ochrony) |
| dominujący materiał produktu: | metal |
| styl: | designerski |
| gwint: | GU10 |
| zalecane zastosowanie: | na korytarz, do jadalni, do książek |
| specyficzne funkcje: | z kablem |
| sposób montażu: | do zawieszenia |
| dominujący kolor: | brązowy, szary |
| typ oprawy: | lampka |
| miejsce zastosowania: | wewnątrz (wewnętrzne) |
| kąt emisji światła: | stożkowy do 40° (wąski) |
| typ zasilania: | podłączenie do kabla 230V |
| oprawka żarówki z kablem: | oprawka wisząca na sufit |
| rodzaj oprawy oświetleniowej: | sufitowa |
| uściślenie dominującego koloru: | kolor miedzi, kolor brązu |
| marka: | Creative Cables - Official Retail Partner |
| materiał: | metalowy |
| napięcie zasilania: | 220 - 240 V 50/60Hz |
| stopień ochrony: | IP20 |
| oprawka: | GU1d0 |
| wymiary oprawki (⌀/wys.): | 44 x 76 mm |
| waga: | 0,4625 kg |
video
video
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
