2 pozycji razem
Oprawka z kablem i podsufitką Porcelain Color E27
od 111,02 zł bez VAT
od 136,55 zł
Kod : PDPBIRM01
Oprawka z kablem i podsufitką Porcelain Elegant E27
od 114,07 zł bez VAT
od 140,31 zł
Kod : PDPBITM19

Lampy wiszące porcelanowe są popularnym elementem oświetlenia wnętrz od wielu dekad. Lampy sufitowe i wiszące wyprodukowane z mieszanki kaolinowej wnoszą do wnętrz niepowtarzalny styl i charakter. Kaolin to szlachetny materiał, który podczas produkcji wymaga długiej i powolnej obróbki wypalaniem. Proces produkcji lamp wiszących porcelanowych przebiega w toskańskich pracowniach rzemieślniczych na południu Włoch i w pełni polega na pracy ręcznej. Komponenty lamp porcelanowych wiszących wyróżniają się wyjątkowo wysoką jakością wykonania oraz materiałami, które zostały starannie wyselekcjonowane. Lampy wiszące porcelanowe oferują doskonałą elegancję o różnym wykończeniu. Gama kolorów i połączeń materiałów także jest bardzo zróżnicowana. W naszej ofercie znajdziesz lampy wiszące porcelanowe w kolorach matowych oraz błyszczących pastelowych.

#ShowMore#

Jakie lampy wiszące porcelanowe znajdziesz w naszej ofercie?

Lampy wykonane z mieszanki kaolinowej dzielą się według wybranego materiału i wykończenia powierzchni na:

  • lampy rustykalne
  • lampy do domku letniskowego

Wszystkie lampy wiszące porcelanowe z naszej oferty zostały wyprodukowane z najwyższą dbałością o jakość wykonania. Są one dziełem włoskich mistrzów światła, dlatego ich design jest imponujący i niepowtarzalny.

Do jakiego rodzaju oświetlenia nadają się lampy wiszące porcelanowe?

Lampy wiszące porcelanowe to świetny wybór na oświetlenie główne lub dekoracyjne. Wybór odpowiedniej oprawy oświetleniowej do wybranej przestrzeni zależy od wielu czynników, jednak ogólnie można powiedzieć, że żyrandole porcelanowe nadają się do zastosowania jako:

  • oświetlenie korytarza
  • oświetlenie klatki schodowej
  • oświetlenie kuchni
  • oświetlenie stołu w jadalni
  • oświetlenie salonu

Mogą mieć one również szerokie zastosowanie w lokalach takich jak bary, restauracje, kawiarnie itd. Celem lamp porcelanowych wiszących jest także podniesienie ogólnego stylu i komfortu użytkowania pomieszczeń, w których się ono znajduje.

Zastanawiasz się, jak podłączyć lampę na kablu?

Lampy porcelanowe wiszące na kablu, podobnie jak wiele innych lamp wiszących, pozwalają na regulację wysokości lampy. Regulacji zawieszenia dokonuje się w podsufitce. W tym samym miejscu podłączamy również lampy wiszące porcelanowe do przewodu elektrycznego.