Stylowe oprawki do żarówek E27

Stylowe oprawki do żarówek E27 z dużym gwintem o średnicy 27 mm łączą piękno i wyjątkowy wygląd dzięki wyrafinowanym materiałom i wykończeniom. Są one jedną z części do produkcji lamp, które pozwalają na skompletowanie własnej lampy lub całego zestawu oświetleniowego. Stylowe oprawki do żarówek E27 z naszej oferty są odpowiednim dodatkiem dla tych, którzy chcą wnieść do swoich wnętrz nowoczesny wygląd i aktualny styl architektoniczny. Zostały one zaprojektowane jako kompatybilne oprawki do wszystkich żarówek LED E27 z dużym gwintem z naszej oferty, z którymi tworzą harmonijną całość.

Wszystkie stylowe oprawki do żarówek E27 są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wytrzymałość, trwałość i elegancję. Oferujemy różnorodne stylowe kształty i wykończenia, które czerpią inspirację z tradycyjnych oprawek i wnoszą je do wnętrz w nowoczesnym wydaniu. Za ich pomocą można stworzyć doskonałe wizualnie oświetlenie, które zaczaruje Twoje przestrzenie i nada im niepowtarzalny styl. Stylowe oprawki E27 pasują do nowoczesnych wnętrz i przestrzeni komercyjnych, gdzie zwracają na siebie całą uwagę. Duży gwint o średnicy 27 mm nie pasuje do Twojego projektu oświetleniowego? Odkryj stylowe oprawki E14, które mają mniejszy rozmiar całkowity przy zachowaniu podobnego znaczenia estetycznego i funkcjonalnego.

Nasze stylowe oprawki do żarówek E27 zostały tak zaprojektowane, aby były łatwe w instalacji i użytkowaniu. Interesuje Cię konkretny materiał czy gwint? Odwiedź kategorię metalowe oprawy żarówek, które najlepiej oddają nowoczesny styl i design. Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów można znaleźć w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda żarówek. Oprawki do żarówek z naciskiem na design i styl znajdziesz w kategorii designerskie oprawy żarówek

9 pozycji razem
22505 kbl2117 01
69,48 zł bez VAT
85,46 zł
Kod : KBL2117
oprawka-e27-retro-KBR27ALRA-miedz
+ Następna
Kod : KBR27ALRA
oprawka-hermetyczna-e27-KEIVAEL02BI-biala
+ Następna
Kod : KEIVAEL02BI
oprawka-hermetyczna-e27-PL27PBEIVA-biala
+ Następna
Kod : PL27PNEIVA
oprawka-hermetyczna-e27-PL27PBEIVA2-biala
+ Następna
Kod : PL27PNEIVA2