Oprawka E27 ozdobna z kołnierzem do klosza Metal Milled

Kod: KBR27ALRA KBR27ALGO KBR27ALCF Wybierz wariant
61,43 zł / szt 49,94 zł bez VAT
W magazynie W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
30.5.2024 30.5.2024 30.5.2024 Wybierz wariant

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Oprawka E27 ozdobna z kołnierzem o oznaczeniu Metal Milled jest popularna ze względu na swój imponujący wygląd, wysoką techniczną jakość wykonania oraz dostępność kilku wersji kolorystycznych. Cechą charakterystyczną ozdobnej oprawki E27 z kołnierzem zewnętrznym jest możliwość montażu wybranego klosza, który mocowany jest do oprawki za pomocą gwintowanego pierścienia. Wykorzystując pozostałe części do produkcji lamp oprawka ozdobna E27 służy do tworzenia indywidualnych projektów oświetleniowych i produkcji lamp wiszących. Wyobraźnia, kreatywność i pragnienie wyjątkowości odgrywają dużą rolę w tworzeniu tych unikalnych rozwiązań oświetleniowych. Zainspiruj się.

Zastosowane materiały i komponenty

Ta oprawka metalowa E27 z kołnierzem została wykonana z tworzywa termoutwardzalnego i aluminiowej ozdobnej obudowy , która jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych. Aluminiowa frezowana oprawka ozdobna E27 z kołnierzem nadaje lampie majestatyczny wygląd. Jest również bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Na wygląd i właściwości świetlne produkowanego oświetlenia duży wpływ ma również wybór odpowiedniej żarówki LED z gwintem E27 (żarówka nie wchodzi w skład zestawu).

Jak wygląda montaż i podłączenie ozdobnej oprawki E27 z kołnierzem Metal Milled?

Oprawka E27 ozdobna z kołnierzem oferuje łatwy demontaż dzięki prostemu systemowi mechanicznemu. Instruktażowe #tablink#videa#video## i nasz artykuł jak podłączyć oprawkę żarówki, dostarczą potrzebnych informacji. Do produkcji oświetlenia polecamy także kable i przewody w oplocie tekstylnym 2x0,75 mm2 i 3x0,75 mm2 z naszej oferty. Jaki wybrać kabel do lampy i montażu opraw oświetleniowych określa także wybrana blokada i materiał oprawki. Dla tego typu metalowej  oprawki E27 ozdobnej z kołnierzem do klosza zalecamy kabel 3x0,75mm z możliwością uziemienia metalowych elementów.

Kable z naszej oferty gwarantują doskonałą kompatybilność produktowego designu. Jeśli wybierzesz inny typ kabla elektrycznego, musisz wziąć pod uwagę maksymalną średnicę kabla wynoszącą 6,6 mm, którą można przeciągnąć przez blokadę kabla.

Montaż metalowej oprawki E27 ozdobnej z kołnierzem Metal Milled i podłączenie kabla elektrycznego powinny zostać wykonane przez osobę o odpowiednich kwalifikacjach. Do produkcji oświetlenia polecamy także uchwyty natynkowe do przymocowania i zawieszenia kabla a także podsufitki do lamp.

#sluzby#

Właściwości

  • Ozdobna oprawka do żarówki z kołnierzem E27 Metal Milled | 230 V
  • Maksymalna moc żarówki: 53 W
  • Otwór na kabel max. : ⌀ 10 mm | przy zastosowaniu blokady max: ⌀ 6,6 mm
  • Certyfikaty: CE | IMQ ENEC

Zastosowanie

  • Metalowa oprawka żarówki ozdobna E27
  • Ozdobna oprawka do żarówki E27 do produkcji oświetlenia

Parametry dodatkowe

Kategoria: Oprawki do żarówek E27 z dużym gwintem
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: szary, kolor miedziany, kolor mosiężny
materiał: metal
styl: industrialny, designerski, ekskluzywny
gwint: E27
sposób montażu: do zawieszenia
stopień ochrony: IP20
materiał: metal
gwint: E27
wymiary (Ø/wys.): 45 x 70 mm
waga: 0,1262 kg

video

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: