Oprawka żarówki retro E27

Kod: KBR27ALRA KBR27ALGO KBR27ALCF Wybierz wariant
62,91 zł / szt 51,15 zł bez VAT
W magazynie W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
7.12.2023 7.12.2023 7.12.2023 Wybierz wariant

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Oprawka retro E27 wyróżnia się swoim stylem, zastosowanymi materiałami i wysoką jakością techniczną. Należy do najpopularniejszych komponentów do tworzenia opraw oświetleniowych, za pomocą których można stworzyć oświetlenie z dużym naciskiem na swoje indywidualne wymagania, gust i design. Oprawka E27 retro wspaniale nadaje się do tworzenia oświetlenia i opraw oświetleniowych w stylu nowoczesnym i retro. Ta oprawka metalowa oferuje miłośnikom stylu retro możliwość wyboru z kilku wersji kolorystycznych. Wygląd oprawki metalowej E27 w stylu retro lub całej oprawy oświetleniowej, której elementem będzie ta oprawka, podkreśli również wybór odpowiedniej żarówki E27 w stylu retro, vintage lub filament. Oprawka E27 retro wyposażona jest w zewnętrzny gwint z nakrętką blokującą o kształcie pierścienia do montażu abażuru. Wykorzystanie abażuru przy montażu żyrandola jest naprawdę modne. Abażury odgrywają ogromną rolę estetyczną w designie opraw oświetleniowych, rozświetlają nawet najmniejsze przestrzenie. Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i wybierz wyróżniający się styl dla swojego oświetlenia.

Ten typ oprawki do żarówek retro E27 został wykonany z aluminium oraz plastikowych komponentów do podłączenia kabla elektrycznego. Powierzchnia oprawki wykonana ze szczotkowanego aluminium nadaje oprawie oświetleniowej lśniący, luksusowy wygląd i zwiększa jej odporność na uszkodzenia mechaniczne.

O jakość oprawki retro do żarówek E27 oraz jej produkcji zadbali włoscy mistrzowie światła. Oprawka oferowana jest w następujących wariantach kolorystycznych:

 • srebrny
 • mosiądz
 • ciemnoszary

Montaż

Oprawkę E27 retro można łatwo zdemontować dzięki systemowi śrub. Film montażowy znajduje się poniżej w karcie produktu. Montażu oprawki w stylu retro i podłączenia kabla elektrycznego powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Do tworzenia oświetlenia polecamy także uchwyty natynkowe do przymocowania i zawieszenia kabla oraz podsufitki do lamp.

Specyfikacja

 • Aluminiowa oprawka E27 retro
 • Maksymalna moc żarówki: 53 W
 • 4 A / 250 V
 • Stopień ochrony: IP20
 • Żarówka nie wchodzi w skład zestawu
 • Oprawka żarówki E27 z tworzywa termoplastycznego z certyfikatem IMQ ENEC
 • Certyfikat: CE

Zastosowanie

 • Oprawki do żarówek retro E27
 • Oprawka retro oświetleniowa

Parametry dodatkowe

Kategoria: Oprawki do żarówek E27
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: szary, kolor miedziany, kolor mosiężny
materiał: metal
styl: industrialny
gwint: E27
sposób montażu: do zawieszenia
stopień ochrony: IP20
materiał: metal
gwint: E27
wymiary (Ø/wys.): 45 x 70 mm
waga: 0,1262 kg

video

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: