Natynkowe oprawki do żarówek E27 przykręcane na ścianę i sufit

Natynkowe oprawki do żarówek E27 przykręcane na ścianę i sufit o średnicy 27 mm zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu prostego, ale stylowego rozwiązania oświetleniowego. Są to proste i kompaktowe oprawki do żarówek E27 z dużym gwintem. Natynkowe oprawki do żarówek E27 przykręcane na wybraną powierzchnię pozwalają stworzyć oświetlenie, które jest nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne i przyciąga wzrok.

Natynkowe oprawki do żarówek E27 przykręcane na ścianę i sufit umożliwiają tworzenie oświetlenia scenicznego lub dekoracyjnego zgodnie z własnym gustem i potrzebami. Można je wyposażyć w mocne źródła światła, aby stworzyć oświetlenie główne lub dekoracyjne dla wybranego pomieszczenia.

Oferuje łatwy montaż i wzajemną kompatybilność z innymi częściami do produkcji lamp. Za jego pomocą Twoja twórcza działalność nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów znajdziesz w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda do żarówek. Wszystkie oprawki żarówek do zawieszenia na suficie przedstawia kategoria oprawy żarówek do zawieszenia. Wszystkie natynkowe oprawki przykręcane są reprezentowane przez kategorię natynkowe oprawy żarówek przykręcane na ścianę i sufit.

6 pozycji razem
oprawka-zarowki-e27-PL27PBDE-biala
+ Następna
Kod : PL27PNDE
oprawka-zarowki-e27-PL27PBIE-biala
+ Następna
Kod : PL27PNIE
Uchwyt żarówki E27 na ścianę i sufit Lampshade Holder IP44
+ Następna
Kod : IP44-E27-2-B
Uchwyt żarówki E27 na ścianę i sufit Design Holder IP44
+ Następna
Kod : IP44-E27-1-B
Przelotowy uchwyt żarówki E27 na ścianę i sufit Spostaluce Lampshade
+ Następna
Kod : KPL27SF2FLPB
Przelotowy uchwyt żarówki E27 na ścianę i sufit Spostaluce Kit
+ Następna
Kod : KPL27L2FLPB