Natynkowe oprawy żarówek przykręcane na ścianę i sufit

Natynkowe oprawy żarówek przykręcane na ścianę i sufit zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu prostego, ale stylowego rozwiązania oświetleniowego dla Twoich pomieszczeń. Są to proste i kompaktowe oprawy na żarówki LED. Natynkowe oprawki do żarówek E27 przykręcane na ścianę i sufit pozwalają stworzyć oświetlenie nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i przyciągające wzrok. W naszym asortymencie znajdziesz natynkowe oprawki żarówek E27 przykręcane na ścianę i sufit.

Dodaj odrobinę elegancji do swojego wnętrza wykorzystując nasze natynkowe oprawy żarówek przykręcane na ścianę i sufit. Umożliwiają one tworzenie scenicznego oświetlenia i kreowanie otoczenia dopasowanego do gustu i potrzeb. Oprawy żarówek przykręcane zapewniają łatwą instalację i kompatybilność z innymi częściami do produkcji lamp.

Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów znajdziesz w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda do żarówek. Podobny produkt o innym typie montażu to oprawy żarówek do zawieszenia.

8 pozycji razem
oprawka-zarowki-e27-PL27PBDE-biala
+ Następna
Kod : PL27PNDE
oprawka-zarowki-e27-PL27PBIE-biala
+ Następna
Kod : PL27PNIE
Przelotowy uchwyt żarówki E27 na ścianę i sufit Spostaluce Kit
Nowość
+ Następna
Kod : KPL27L2FLPB
Uchwyt żarówki E27 na ścianę i sufit Design Holder IP44
+ Następna
Kod : IP44-E27-1-B
Uchwyt żarówki E27 na ścianę i sufit Lampshade Holder IP44
+ Następna
Kod : IP44-E27-2-B