Kinkiety z wyłącznikiem

Kinkiety z kablem do gniazdka są popularnym elementem oświetlenia wnętrz od wielu dekad. Lampy ścienne, lampki i kinkiety z wyłącznikiem są doskonałym elementem wystroju wnętrz, oferującym wyjątkową wygodą obsługi, która jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Najważniejszym elementem tych lamp jest wyłącznik umieszczony na korpusie kinkietu lub na przewodzie. Nasze kinkiety z wyłącznikiem mogą być wyposażone w wyłącznik kołyskowy lub ściemniacz umieszczony bezpośrednio na przewodzie zasilającym. Krótko mówiąc, w naszym asortymencie znajdziesz wiele kinkietów o wyjątkowych cechach, niepowtarzalnym stylu i mocnym charakterze.

#ShowMore#

Do jakiego celu najlepiej nadają się designerskie kinkiety z wyłącznikiem?

Kinkiety z wyłącznikiem nadają się do zastosowania jako oświetlenie orientacyjne, dekoracyjne, punktowe i pośrednie. Wybór odpowiedniej lampy do wybranej przestrzeni zależy od wielu czynników. Ogólnie można jednak powiedzieć, że kinkiety z wyłącznikiem nadają się szczególnie do zastosowania jako:

Jakie inne pozostałe właściwości mają kinkiety z wyłącznikiem?

To właśnie przegub obrotowy i elastyczne lub zagięte ramię sprawiają, że kinkiety w pełni dostosują się do twoich potrzeb. Bardzo popularne są także kinkiety z kablem do gniazdka, przynoszące wygodę sterowania dosłownie na wyciągnięcie ręki.

8 pozycji razem
Drewniany kinkiet z włącznikiem na kablu Spostaluce Wood E27
od 165,60 zł bez VAT
od 203,69 zł
Kod : APL1FC2L01EUTRD72
Kinkiet giętki z wyłącznikiem Spostaluce Flex 30
od 256,49 zł bez VAT
od 315,48 zł
Kod : APMFC2LFLGUVN30VNRM04EUNRM04-L