Kinkiety z kablem do gniazdka

Kinkiety z kablem do gniazdka są popularnym elementem oświetlenia wnętrz od wielu dekad. Lampy ścienne, lampki i kinkiety z kablem do gniazdka to doskonały element wystroju wnętrz, którego niezwykła elastyczność sprawia, że ich zastosowanie jest naprawdę bardzo wszechstronne. Przewód elektryczny z wtyczką jest najważniejszym elementem tych lamp. Nasze kinkiety mogą być również wyposażone w wyłącznik kołyskowy lub ściemniacz umieszczony bezpośrednio na przewodzie zasilającym. Krótko mówiąc, w naszym asortymencie znajdziesz wiele kinkietów o wyjątkowych cechach, niepowtarzalnym stylu i mocnym charakterze.

#ShowMore#

Do jakiego rodzaju oświetlenia nadają się designerskie kinkiety z kablem do gniazdka?

Kinkiety z kablem do gniazdka nadają się do zastosowania jako oświetlenie orientacyjne, dekoracyjne, punktowe i pośrednie. Wybór odpowiedniej lampy do wybranej przestrzeni zależy od wielu czynników. Ogólnie można jednak powiedzieć, że kinkiety z kablem do gniazdka nadają się szczególnie do zastosowania jako:

Jakie inne pozostałe właściwości mają kinkiety z kablem do gniazdka?

To właśnie przegub obrotowy i elastyczne lub zagięte ramię sprawiają, że kinkiety w pełni dostosują się do twoich potrzeb. Bardzo popularne są także kinkiety z wyłącznikiem na kablu, przynoszące wygodę sterowania dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Dlaczego wybrać kinkiety z kablem do gniazdka?

Przede wszystkim ze względu na dużą elastyczność zastosowania, która czyni je wyjątkowymi produktami. Wystarczy, że w dowolnym miejscu w pobliżu znajduje się gniazdko 230 V, a lampę można od razu do niego podłączyć. Podobnie, jeśli zmieni się charakter pomieszczenia lub po prostu zdecydujesz się przenieść kinkiet w inne miejsce, możesz to zrobić w każdej chwili, bez kłopotliwego odłączania lampy.

8 pozycji razem
Drewniany kinkiet z włącznikiem na kablu Spostaluce Wood E27
od 162,85 zł bez VAT
od 200,31 zł
Kod : APL1FC2L01EUTRD72
Kinkiet giętki z wyłącznikiem Spostaluce Flex 30
od 252,23 zł bez VAT
od 310,24 zł
Kod : APMFC2LFLGUVN30VNRM04EUNRM04-L