Kabel w oplocie ze wzorem w paski Vertigo "Springbok" ERM69 - tekstylia HD

Kod: XZ3ERM69 XZ2ERM69 Wybierz wariant
13,67 zł / m 12,34 zł / m od 12,34 zł / m 11,11 zł bez VAT 10,03 zł bez VAT od 10,03 zł bez VAT
W magazynie (8-12 dni) W magazynie (8-12 dni) Wybierz wariant
Przekrój przewodu
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
31.7.2024 31.7.2024 Wybierz wariant
 • Oryginalna długość kabla na szpuli: 50m | Sprzedaż: po 1 metrze bieżącym (produkt cięty na miarę)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Kabel w oplocie w paski, o oznaczeniu Vertigo ERM69, o kolorze zielonym, żółtym i białym, nosi nazwę słynnej drużyny rugby – Springbok. Wyróżnia się wysoką jakością i zastosowanymi materiałami. Przewód elektryczny w oplocie tekstylnym można wykorzystać do tworzenia oświetlenia i opraw oświetleniowych zarówno dla wnętrz nowoczesnych, jak i w stylu retro. To właśnie przewód w oplocie w wersji Springbok może wchodzić w skład komponentów do tworzenia oświetlenia, z których stworzysz rozwiązania odpowiadające twoim indywidualnym potrzebom, gustowi i pożądanemu stylowi. Ponadto przewód w oplocie o oznaczeniu Springbok można wykorzystać w instalacji elektrycznej natynkowej, która jest bardzo popularna i praktyczna. Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i znajdź swój styl.

Kabel w oplocie o oznaczeniu Springbok został wykonany z tekstyliów HD. Wysokiej jakości oplot charakteryzuje się gładką powierzchnią, która jest również bardzo wytrzymała. Technologia splatania kolorowych i przezroczystych włókien pozwala osiągnąć często bardzo skomplikowane, a zarazem zachwycające wzory. Efektem tego procesu produkcji jest majestatyczny wygląd kabla w oplocie o jasnych barwach, które wyglądają jak ręcznie malowane. Inspiracją do stworzenia kabla w oplocie typu Vertigo ERM69 była południowoafrykańska drużyna rugby – Springbok. Ten urzekający kabel przemawia do wszystkich dusz artystycznych, ponieważ po prostu przyciąga uwagę. Technologia i design kabla Vertigo ERM69 zostały zarejestrowane przez firmę Elexa Cavi. Przewód w oplocie Vertigo jest dystrybuowany na całym świecie przez naszą firmę dzięki doskonałej współpracy z Creative-Cables.

Jakość techniczną i bezpieczeństwo przewodu w oplocie w wersji Springbok Vertigo ERM69 zapewnia wysoki poziom wykonania MADE IN ITALY. Kabel w oplocie tekstylnym o oznaczeniu Springbok wyposażony jest w podwójną warstwę izolacyjną, znajdującą się pod zewnętrznym oplotem. Ta właściwość zwiększa nie tylko stopień ochrony, ale również wytrzymałość mechaniczną kabla. Jakość wykonania kabla w oplocie w wersji Springbok potwierdza certyfikat IMQ-HAR, który w Europie jest gwarancją najwyższej jakości. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wybierz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w UE.

Kolorowy kabel z tekstyliów HD o oznaczeniu Springbok, o kolorze zielono-żółtym, ozdobiony białym paskiem, oferowany jest w poniższych wariantach:

 • 3x 0,75mm - Vertigo ERM69
 • 2x 0,75mm - Vertigo ERM69

Montaż

Zielono-żółty kabel w oplocie z białym paskiem, o oznaczeniu Vertigo ERM69, jest produktem o wysokiej jakości i łatwym montażu. Ponieważ kabel elektryczny będzie podłączany do opraw oświetleniowych lub innych urządzeń elektrycznych, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Oferujemy kompletny asortyment produktów do montażu i tworzenia opraw oświetleniowych. Przy tworzeniu oświetlenia lub instalacji elektrycznej natynkowej retro stylu przydadzą się:

Specyfikacja

 • Kabel w oplocie Springbok - elektryczny
 • Sprzedaż po 1 m.b.
 • Materiał: materiał HD
 • Średnica: 6,2 mm 2x0,75 mm lub 6,6 mm 3x0,75 mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75 mm lub 3x0,75 mm
 • Podwójna warstwa izolacyjna pod oplotem zewnętrznym dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania
 • Oryginalna długość kabla na szpuli to 50 m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Zastosowanie

 • Stworzenie oświetlenia w stylu retro
 • Natynkowa instalacja oświetlenia z użyciem kabla tekstylnego i żarówek LED

Często zadawane pytania:

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Przewody w oplocie tekstylnym
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 - do wnętrz (bez ochrony)
kolor: biały, żółty, zielony
materiał: materiał HD
średnica kabla: standardowa, do 6,6 mm
przekrój przewodu: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
przekrój: okrągły
waga: 0,0698 kg/m

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: