Kabel rustykalny beżowy ERR04 - jutowy z miedzianym paskiem

Kod: XZ3ERR04
18,70 zł / m 15,20 zł bez VAT
W magazynie
Możemy doręczyć do:
30.5.2024
 • Oryginalna długość kabla na szpuli: 50m | Sprzedaż: po 1 metrze bieżącym (produkt cięty na miarę)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Beżowy kabel rustykalny ozdobiony miedzianym paskiem o oznaczeniu ERR04 wyróżnia się wysoką jakością i zastosowanymi materiałami. Przewód elektryczny rustykalny można wykorzystać do tworzenia oświetlenia i opraw oświetleniowych zarówno dla wnętrz nowoczesnych, jak i w stylu retro. To właśnie beżowy kabel w oplocie jutowym ozdobiony miedzią może wchodzić w skład komponentów do tworzenia oświetlenia, z których stworzysz rozwiązania odpowiadające twoim indywidualnym potrzebom, gustowi i pożądanemu stylowi. Ponadto beżowy kabel rustykalny ozdobiony miedzią można wykorzystać w instalacji elektrycznej natynkowej, która jest bardzo popularna i praktyczna. Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i znajdź swój styl.

Beżowy rustykalny kabel został wykonany z juty z miedzią. Przewód w oplocie jutowym łączy piękno tej tradycyjnej tkaniny z nowym procesem produkcji, który jeszcze bardziej oddaje jej charakter i naturalny wygląd. Dzięki zastosowaniu juty kabel ma matową powierzchnię o delikatnym rozstrzępieniu, które jest typowe dla np. liny czy sznura. Ukoronowaniem tego arcydzieła jest zdobienie kabla w postaci błyszczącego miedzianego paska w kształcie spirali. Przewód jutowy ozdobiony miedzią jest wyjątkowo odpowiedni dla stylu rustykalnego i retro, potrafi nadać pomieszczeniu domową i przytulną atmosferę. Rustykalny kabel w sznurze jutowym typu ERR04 przemawia do wszystkich dusz artystycznych, ponieważ po prostu przyciąga uwagę.

Jakość techniczną i bezpieczeństwo beżowego kabla elektrycznego rustykalnego ERR04 zapewnia wysoki poziom wykonania MADE IN ITALY. Kabel rustykalny w beżowym oplocie jest wyposażony w podwójną warstwę izolacyjną, znajdującą się pod zewnętrznym oplotem. Ta właściwość zwiększa nie tylko stopień ochrony, ale również wytrzymałość mechaniczną kabla. Jakość wykonania naturalnego beżowego kabla rustykalnego potwierdza certyfikat IMQ-HAR, który w Europie jest gwarancją najwyższej jakości. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wybierz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w UE.

Oozdobiony miedzią kolorowy kabel rustykalny w oplocie jutowym o kolorze beżowym oferowany jest w poniższych wariantach:

 • 3x 0,75 mm - ERR04

Montaż

Naturalny beżowy kabel rustykalny ERR04 ozdobiony miedzią jest produktem o wysokiej jakości i łatwym montażu. Ponieważ kabel elektryczny będzie podłączany do opraw oświetleniowych lub innych urządzeń elektrycznych, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Oferujemy kompletny asortyment produktów do montażu i tworzenia opraw oświetleniowych. Przy tworzeniu oświetlenia lub instalacji elektrycznej natynkowej rustykalnej przydadzą się:

Specyfikacja

 • Beżowy kabel w oplocie ozdobiony miedzią - elektryczny
 • Sprzedaż po 1 m.b.
 • Materiał: juta + měď
 • Średnica: 6,6mm, 3x0,75mm
 • H03VV 300/300V, 3x0,75mm
 • Podwójna warstwa izolacyjna pod oplotem zewnętrznym dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania
 • Oryginalna długość kabla na szpuli to 50 m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Zastosowanie

 • Stworzenie rustykalnej lampy lub żyrandola
 • Natynkowa instalacja oświetlenia z użyciem kabla rustykalnego i żarówek LED

Często zadawane pytania:

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Przewody w oplocie tekstylnym
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: złoty, brązowy
materiał: juta
średnica kabla: standardowa, do 6,6 mm
przekrój przewodu: 3x 0,75 mm2
przekrój: okrągły
waga: 0,0698 kg/m

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: