Kabel pleciony goła miedź RR02 - siatka z miedzi

Kod: XZ3RR02
21,94 zł / m 17,84 zł bez VAT
W magazynie
Możemy doręczyć do:
25.7.2024
 • Oryginalna długość kabla na szpuli: 50m | Sprzedaż: po 1 metrze bieżącym (produkt cięty na miarę)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Kabel pleciony o kolorze gołej miedzi o oznaczeniu RR02 wyróżnia się wysoką jakością i zastosowanymi materiałami. Kabel elektryczny w oplocie siatkowym z gołej miedzi można wykorzystać do tworzenia oświetlenia i opraw oświetleniowych zarówno dla wnętrz nowoczesnych, jak i w stylu retro. To właśnie kabel pleciony o kolorze gołej miedzi może wchodzić w skład komponentów do tworzenia oświetlenia, z których stworzysz rozwiązania odpowiadające twoim indywidualnym potrzebom, gustowi i pożądanemu stylowi. Ponadto kabel z oplotem miedzianym można zastosować w instalacji, jaką są przewody elektryczne natynkowe – jest ona bardzo popularna i praktyczna. Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i znajdź swój styl.

Kabel pleciony został wykonany z miedzianego oplotu ze wzorem siatki. Podczas procesu produkcji miedź została poddana obróbce chemicznej, aby uzyskać pożądane trwałe i błyszczące zabarwienie. W ten sposób otrzymano bardzo estetyczny kabel elektryczny pleciony o oryginalnym magicznym wyglądzie. Wyjątkowa metalowa powierzchnia wnosi do instalacji elektrycznej nowy element i pasuje zarówno do stylu retro i vintage, jak i do nowoczesnych przestrzeni oraz opraw oświetleniowych. Przewód elektryczny pleciony typu RR02 przemawia do wszystkich dusz artystycznych, ponieważ po prostu przyciąga uwagę.

Jakość techniczną i bezpieczeństwo przewodu plecionego o kolorze gołej miedzi RR02 zapewnia wysoki poziom wykonania MADE IN ITALY. Kabel w oplocie metalowym w wykonaniu z miedzi jest wyposażony w podwójną warstwę izolacyjną, znajdującą się pod zewnętrznym oplotem. Ta właściwość zwiększa nie tylko stopień ochrony, ale również wytrzymałość mechaniczną kabla. Jakość wykonania kabla plecionego z miedzi potwierdza certyfikat IMQ-HAR, który w Europie jest gwarancją najwyższej jakości. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wybierz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w UE.

Kolorowy kabel pleciony z siatką z gołej miedzi oferowany jest w poniższych wariantach:

 •   3x 0,75 mm - RR02

Montaż

Kabel pleciony RR02 z siatką z gołej miedzi jest produktem o wysokiej jakości i łatwym montażu. Ponieważ kabel elektryczny będzie podłączany do opraw oświetleniowych lub innych urządzeń elektrycznych, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Oferujemy kompletny asortyment produktów do montażu i tworzenia opraw oświetleniowych. Przy tworzeniu oświetlenia lub instalacji elektrycznej natynkowej retro stylu przydadzą się:

Specyfikacja

 • Kabel pleciony z siatką z gołej miedzi - elektryczny
 • Sprzedaż po 1 m.b.
 • Materiał: cynowana miedź
 • Średnica: 6,9 mm, 3x0,75 mm
 • H03VV 300/300V, 3x0,75 mm
 • Podwójna warstwa izolacyjna pod oplotem zewnętrznym dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania
 • Oryginalna długość kabla na szpuli to 50 m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Zastosowanie

 • Stworzenie oświetlenia w stylu retro
 • Natynkowa instalacja oświetlenia z użyciem kabla tekstylnego i żarówek LED

Często zadawane pytania:

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Przewody w oplocie tekstylnym
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 - do wnętrz (bez ochrony)
kolor: czarny, złoty
materiał: oplot miedziany
średnica kabla: standardowa, do 6,6 mm
przekrój przewodu: 3x 0,75 mm2
przekrój: okrągły
waga: 0,084 kg/m

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: