Designowy kabel "złoty połyskujący" RL05 - jedwabny

Kod: XZ3RL05
16,91 zł / m 13,75 zł bez VAT
W magazynie
Przekrój przewodu
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
30.5.2024
 • Oryginalna długość kabla na szpuli: 50m | Sprzedaż: po 1 metrze bieżącym (produkt cięty na miarę)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Złoty połyskujący designowy kabel materiałowy o oznaczeniu RL05 wyróżnia się wysoką jakością i zastosowanymi materiałami. Designowy kabel elektryczny w połyskującym oplocie można wykorzystać do tworzenia oświetlenia i opraw oświetleniowych dla nowoczesnych i stylowych wnętrz. To właśnie złoty połyskujący przewód z materiału może wchodzić w skład komponentów do tworzenia oświetlenia, z których stworzysz rozwiązania odpowiadające twoim indywidualnym potrzebom, gustowi i pożądanemu stylowi. Ponadto połyskujący złoty kabel z materiału można wykorzystać w instalacji elektrycznej natynkowej, która jest bardzo popularna i praktyczna. Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i znajdź swój styl.

Połyskujący złoty designowy przewód materiałowy został wykonany ze sztucznego jedwabiu. Przewód elektryczny w oplocie jedwabnym charakteryzuje się gładką, a nawet lekko błyszczącą powierzchnią o wyraźnych barwach. Magiczny połysk osiągnięto dzięki dodaniu błyszczących tekstyliów do złotego oplotu kabla. Jedwabny przewód ma atrakcyjny wygląd i doskonale nadaje się do instalacji zarówno w przestrzeni domowej, jak i komercyjnej. Design kabel materiałowy typu RL05 przemawia do wszystkich dusz artystycznych, ponieważ po prostu przyciąga uwagę.

Jakość techniczną i bezpieczeństwo połyskliwego złotego kabla z materiału RL05 zapewnia wysoki poziom wykonania MADE IN ITALY. Materiałowy kabel w złotym połyskliwym oplocie wyposażony jest w podwójną warstwę izolacyjną, znajdującą się pod zewnętrznym oplotem. Ta właściwość zwiększa nie tylko stopień ochrony, ale również wytrzymałość mechaniczną kabla. Jakość wykonania złotego designowego przewodu z materiału potwierdza certyfikat IMQ-HAR, który w Europie jest gwarancją najwyższej jakości. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wybierz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w UE.

Połyskujący złoty materiałowy kabel w oplocie z jedwabiu oferowany jest w poniższych wariantach:

 • 3x 0,75mm - RL05
 • 2x 0,75mm - RL05

Montaż

Połyskujący designowy przewód z materiału, w wersji kolorystycznej złotej, o oznaczeniu RL05, jest produktem o wysokiej jakości i łatwym montażu. Ponieważ kabel elektryczny będzie podłączany do opraw oświetleniowych lub innych urządzeń elektrycznych, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Oferujemy kompletny asortyment produktów do montażu i tworzenia opraw oświetleniowych. Przy tworzeniu oświetlenia lub instalacji elektrycznej natynkowej retro stylu przydadzą się:

Specyfikacja

 • Połyskujący złoty designowy kabel materiałowy - elektryczny
 • Sprzedaż po 1 m.b.
 • Materiał: sztuczny jedwab
 • Średnica: 6,2 mm 2x0,75 mm lub 6,6 mm 3x0,75 mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75 mm lub 3x0,75 mm
 • Podwójna warstwa izolacyjna pod oplotem zewnętrznym dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania
 • Oryginalna długość kabla na szpuli to 50 m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Zastosowanie

 • Stworzenie oświetlenia w stylu retro
 • Natynkowa instalacja oświetlenia z użyciem kabla tekstylnego i żarówek LED

Często zadawane pytania:

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Przewody w oplocie tekstylnym
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: złoty
materiał: sztuczny jedwab
średnica kabla: standardowa, do 6,6 mm
przekrój przewodu: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
przekrój: okrągły
waga: 0,0698 kg/m

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: