Szanowni Klienci, informujemy że w poniedziałek 15.04.2024 r. infolinia będzie nieczynna. Zamówienia w tym dniu będa realizowane bez przeszkód. Przepraszamy za utrudnienia, zespół Luxifer.pl

Designowy kabel srebrny RR12 - z miedzi ocynkowanej

Kod: XZ3RR12
36,08 zł / m 29,33 zł bez VAT
W magazynie
Możemy doręczyć do:
19.4.2024
 • Oryginalna długość kabla na szpuli: 50m | Sprzedaż: po 1 metrze bieżącym (produkt cięty na miarę)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Designowy kabel w oplocie srebrnym o oznaczeniu RR12 wyróżnia się wysoką jakością i zastosowanymi materiałami. Kabel elektryczny w oplocie z miedzi ocynkowanej można wykorzystać do tworzenia oświetlenia i lamp zarówno dla wnętrz nowoczesnych, jak i w stylu retro. To właśnie przewód w srebrnym oplocie może wchodzić w skład komponentów do tworzenia oświetlenia, z których stworzysz rozwiązania odpowiadające twoim indywidualnym potrzebom, gustowi i pożądanemu stylowi. Ponadto designowy kabel z oplotem srebrnym można wykorzystać w instalacji elektrycznej natynkowej, która jest bardzo popularna i praktyczna. Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i znajdź swój styl.

Srebrny designowy kabel został wykonany z oplotu miedzianego. Podczas procesu produkcji miedź została ocynkowana, aby uzyskać pożądany srebrny kolor. W ten sposób otrzymuje się elektryczny kabel ozdobny o eleganckim i błyszczącym wyglądzie. Wyjątkowa metalowa powierzchnia wnosi do instalacji elektrycznej nowy element i pasuje zarówno do stylu retro i vintage, jak i do nowoczesnych przestrzeni oraz opraw oświetleniowych. Designowy przewód elektryczny typu RR12 przemawia do wszystkich dusz artystycznych, ponieważ po prostu przyciąga uwagę.

Jakość techniczną i bezpieczeństwo srebrnego przewodu ozdobnego RR12 zapewnia wysoki poziom wykonania MADE IN ITALY. Kabel w oplocie metalowym w srebrnym wykonaniu jest wyposażony w podwójną warstwę izolacyjną, znajdującą się pod zewnętrznym oplotem. Ta właściwość zwiększa nie tylko stopień ochrony, ale również wytrzymałość mechaniczną kabla. Jakość wykonania przewodu w oplocie srebrnym potwierdza certyfikat IMQ-HAR, który w Europie jest gwarancją najwyższej jakości. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wybierz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w UE.

Design kabel w srebrnej wersji kolorystycznej oferowany jest w poniższych wariantach:

 • 3 x 0,75 mm - RR12

Montaż

Srebrny designowy kabel RR12 jest produktem o wysokiej jakości i łatwym montażu. Ponieważ kabel elektryczny w oplocie będzie podłączany do opraw oświetleniowych lub innych urządzeń elektrycznych, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Oferujemy kompletny asortyment produktów do montażu i tworzenia opraw oświetleniowych. Przy tworzeniu oświetlenia lub instalacji elektrycznej natynkowej retro stylu z pewnością przydadzą się:

Specyfikacja

 • Srebrny designowy kabel - elektryczny
 • Sprzedaż po 1 m.b.
 • Materiał: cynowana miedź
 • Średnica: 6,6 mm, 3x0,75 mm
 • H03VV 300/300V, 3x0,75 mm
 • Podwójna warstwa izolacyjna pod oplotem zewnętrznym dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania
 • Oryginalna długość kabla na szpuli to 50 m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Zastosowanie

 • Stworzenie oświetlenia w stylu retro
 • Natynkowa instalacja oświetlenia z użyciem kabla tekstylnego i żarówek LED

Często zadawane pytania:

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Przewody w oplocie tekstylnym
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: szary
materiał: oplot miedziany
średnica kabla: standardowa, do 6,6 mm
przekrój przewodu: 3x 0,75 mm2
przekrój: okrągły
średnica: 6,6mm
przekrój: 3x0,75mm2
długość oryginalna: 50m
liczba żył kabla: 3
waga: 0,084 kg/m

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: