Designowy kabel goła miedź RR11 - z miedzi

Kod: XZ3RR11
32,50 zł / m 26,42 zł bez VAT
W magazynie
Możemy doręczyć do:
30.5.2024
 • Oryginalna długość kabla na szpuli: 50m | Sprzedaż: po 1 metrze bieżącym (produkt cięty na miarę)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Design kabel o kolorze gołej miedzi o oznaczeniu RR11 wyróżnia się wysoką jakością i zastosowanymi materiałami. Kabel elektryczny w oplocie z miedzi można wykorzystać do tworzenia oświetlenia i opraw oświetleniowych zarówno dla wnętrz nowoczesnych, jak i w stylu retro. To właśnie przewód w miedzianym oplocie może wchodzić w skład komponentów do tworzenia oświetlenia, z których stworzysz rozwiązania odpowiadające twoim indywidualnym potrzebom, gustowi i pożądanemu stylowi. Ponadto designowy kabel z oplotem miedzianym można wykorzystać w instalacji elektrycznej natynkowej, która jest bardzo popularna i praktyczna. Bądź kreatywny, uwolnij swoją fantazję i znajdź swój styl.

Designowy kabel został wykonany z oplotu z gołej miedzi. Podczas procesu produkcji miedź została poddana obróbce chemicznej, aby uzyskać pożądane trwałe i błyszczące zabarwienie. W ten sposób otrzymano bardzo estetyczny elektryczny kabel ozdobny o błyszczącym wyglądzie. Wyjątkowa metalowa powierzchnia wnosi do instalacji elektrycznej nowy element i pasuje zarówno do stylu retro i vintage, jak i do nowoczesnych przestrzeni oraz opraw oświetleniowych. Designowy przewód elektryczny typu RR11 przemawia do wszystkich dusz artystycznych, ponieważ po prostu przyciąga uwagę.

Jakość techniczną i bezpieczeństwo przewodu ozdobnego RR11 o kolorze gołej miedzi zapewnia wysoki poziom wykonania MADE IN ITALY. Kabel w oplocie metalowym o kolorze gołej miedzi jest wyposażony w podwójną warstwę izolacyjną, znajdującą się pod zewnętrznym oplotem. Ta właściwość zwiększa nie tylko stopień ochrony, ale również wytrzymałość mechaniczną kabla. Jakość wykonania przewodu w oplocie miedzianym potwierdza certyfikat IMQ-HAR, który w Europie jest gwarancją najwyższej jakości. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wybierz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w UE.

Design kabel o kolorze gołej miedzi oferowany jest w poniższych wariantach:

 •   3x 0,75 mm - RR11

Montaż

Designowy kabel RR11 o kolorze gołej miedzi jest produktem o wysokiej jakości i łatwym montażu. Ponieważ kabel elektryczny w oplocie będzie podłączany do opraw oświetleniowych lub innych urządzeń elektrycznych, montażu powinna dokonać osoba o odpowiednich kwalifikacjach. Oferujemy kompletny asortyment produktów do montażu i tworzenia opraw oświetleniowych. Przy tworzeniu oświetlenia lub instalacji elektrycznej natynkowej retro stylu przydadzą się:

Specyfikacja

 • Designowy kabel goła miedź - elektryczny
 • Sprzedaż po 1 m.b.
 • Materiał: cynowana miedź
 • Średnica: 6,6 mm, 3x0,75 mm
 • H03VV 300/300V, 3x0,75 mm
 • Podwójna warstwa izolacyjna pod oplotem zewnętrznym dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania
 • Oryginalna długość kabla na szpuli to 50 m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Zastosowanie

 • Stworzenie oświetlenia w stylu retro
 • Natynkowa instalacja oświetlenia z użyciem kabla tekstylnego i żarówek LED

Często zadawane pytania:

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Przewody w oplocie tekstylnym
Gwarancja: 2 lata
Stopień ochrony: IP20 (zastosowania wewnętrzne)
kolor: złoty
materiał: oplot miedziany
średnica kabla: standardowa, do 6,6 mm
przekrój przewodu: 3x 0,75 mm2
przekrój: okrągły
waga: 0,084 kg/m

video

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: