1 pozycji razem
oprawka-zarowki-e27-KBC2701CGL-jasny-beton
31,10 zł bez VAT
38,25 zł
Kod : KBC2701CGL

Betonowe oprawy żarówek od niepamiętnych czasów są popularnym elementem oświetlenia. Jest to jeden z popularnych produktów, wchodzących w komponenty do lamp z naszego szerokiego asortymentu, za pomocą którego można łatwo wykonać proste lampy lub zespoły oświetleniowe. Aby urozmaicić Twoją kreatywność oświetleniową, w naszym asortymencie znajdziesz również kolorowe betonowe oprawy żarówek o różnych gwintach i kształtach.

#showmore#

Z jakiego materiału wykonano betonowe oprawy żarówek?

Beton to popularny materiał budowlany, który w ostatnim czasie awansował także na element dekoracyjny przy urządzaniu domów, mieszkań i przestrzeni komercyjnych. Betonowe oprawy żarówek charakteryzują się porowatą powierzchnią, typową dla tego materiału i jego procesu produkcji. Z tego powodu każda sztuka betonowej oprawki jest całkowicie wyjątkowa i odrobinę inna od pozostałych. Wewnętrzne części elektroniczne oraz uchwyt betonowych opraw żarówek wykonano z plastiku. Materiał termoplastyczny dobrze znosi wyższe temperatury i ma właściwości samogasnące.

Jakie gwinty betonowych opraw żarówek znajdziesz w ofercie?

Oferujemy betonowe oprawy żarówek o najpopularniejszych gwintach E27 i E14. Poniżej zamieszczamy wyjaśnienia pomocne przy wyborze:

  • betonowe oprawy żarówek E27 wyposażone są w gwint E27 o średnicy 27 mm, który nazywa się "dużym gwintem"
  • betonowe oprawy żarówek E14 wyposażone są w gwint o średnicy 14 mm, który często oznacza się jako "mały gwint"

Jakie inne właściwości mogą mieć betonowe oprawy żarówek?

Betonowe oprawy żarówek E27 i E14 mogą mieć także inne właściwości. W naszej ofercie znajdziesz również betonowe oprawy żarówek z kołnierzem na abażur czy betonowe oprawy żarówek z wyłącznikiem. Wyłącznik może być sznurkowy lub kołyskowy.