Betonowe oprawy żarówek

Betonowe oprawy żarówek zapewniają unikalne połączenie przemysłowego wyglądu i trwałości. Mieszanka cementowa używana do produkcji betonowych oprawek żarówek może mieć gładkie lub szorstkie wykończenie. Zaprojektowane z myślą o kompatybilności ze wszystkimi żarówkami LED z naszej oferty, gniazda betonowe tworzą z nimi harmonijną całość.

Betonowe gniazda do żarówek to jedne z najpopularniejszych części do produkcji lamp, za pomocą których można łatwo produkować proste oprawy lub całe zespoły oświetleniowe. Aby urozmaicić kreatywność w zakresie oświetlenia, oferujemy również kolorowe betonowe oprawy żarówek o różnych gwintach i kształtach. Betonowe oprawy żarówek mogą oferować różne style w zależności od preferencji estetycznych i potrzeb przestrzeni. Szczególnie popularne są industrialne oprawy żarówek, które są wykonane głównie z mieszanki cementowej i reprezentują charakterystyczny styl architektoniczny i design.

#ShowMore#

Z jakiego materiału wykonano betonowe oprawy żarówek?

Betonowe oprawy żarówek zostały wykonane w sposób rzemieślniczy z mieszanki cementowej. Produkt końcowy jest uzupełniony elementami termoplastycznymi. Cementowy materiał nadaje im niezwykły wygląd w stylu industrialnym lub minimalistycznym. Betonowe gniazda żarówek są odpowiednie dla osób poszukujących połączenia nowoczesnej estetyki, trwałości i minimalizmu lub odrobiny industrializmu.

Jakie gwinty betonowych opraw żarówek znajdziesz w ofercie?

W naszej ofercie znajdują się betonowe oprawki do żarówek E27, które są wyposażone w gwint E27 o średnicy 27 mm, znany również jako duży gwint. Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów znajdziesz w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda do żarówek.

1 pozycji razem
oprawka-zarowki-e27-KBC2701CGL-jasny-beton
30,40 zł bez VAT
37,39 zł
Kod : KBC2701CGL