Betonowe oprawki do żarówek E27

Betonowe oprawki do żarówek E27 z dużym gwintem o średnicy 27 mm zapewniają unikalne połączenie industrialnego wyglądu i trwałości. Betonowe oprawki E27 zostały zaprojektowane jako kompatybilne oprawki do wszystkich żarówek LED E27 z dużym gwintem z naszej oferty, z którymi tworzą harmonijną całość.

Betonowe oprawki do żarówek E27 zostały wykonane ręcznie w sposób rzemieślniczy z mieszanki cementowej. Produkt końcowy jest uzupełniony elementami z tworzywa termoutwardzalnego. Cementowy materiał nadaje im niezwykły wygląd w stylu industrialnym lub minimalistycznym. Betonowe oprawki żarówek E27 to jedne z popularnych części do produkcji lamp, za pomocą których można łatwo wykonać proste lampy lub całe zespoły oświetleniowe. Aby idealnie urozmaicić Twoją czynność twórczą, w naszym asortymencie znajdziesz również kolorowe betonowe oprawki do żarówek E27 o różnych kształtach.

Pełną ofertę wszystkich oferowanych przez nas produktów można znaleźć w głównej kategorii oprawy żarówek i gniazda żarówek lub przejść do zbiorczej kategorii produktów, w której znajdują się tylko wszystkie betonowe oprawy żarówek.

1 pozycji razem
oprawka-zarowki-e27-KBC2701CGL-jasny-beton
30,91 zł bez VAT
38,02 zł
Kod : KBC2701CGL